شنبه , ۲۲ خرداد ۱۴۰۰

فاطمه صادقی از رسیدن به المپیک بازماند

به گزارش “ورزش تایمز”، در ادامه رقابتهای کسب سهمیه المپیک که در سالن «پیردوکوبرتن» شهر پاریس جریان دارد، فاطمه صادقی عضو تیم ملی کاتای ایران در مرحله گروهی این مسابقات در سه دیدار متوالی برابر «دلی را بوزان» از ترکیه با نتیجه ۲۴.۵ بر ۲۵.۶۲، دور دوم برابر «یاسمین ژوتنر» از آلمان با نتیجه ۲۴.۹۸ بر ۲۵.۱۴ و در دور سوم مقابل «الکساندرا فراچی» از فرانسه با نتیجه ۲۴.۱۲ بر ۲۵.۷۴ نتیجه را واگذار و از کسب سهمیه المپیک بازماند.

فاطمه صادقی در کاتای انفرادی کار خود را با ثبت امتیاز ۲۴:۲۸ در گروه سوم مقدماتی آغاز کرد و به عنوان نفر نخست راهی دور دوم شد و در کسب امتیاز ۲۵:۴۶ راهی دور سوم شد. صادقی در این مرحله هم امتیاز ۲۴:۶ را کسب کرد. وی در نهایت برابر «کریستاپوتری» از اندونزی با امتیاز ۲۵:۶ پیروز شد و راهی مرحله گروهی شد.

در مسابقات امروز امیرمهدیزاده در وزن ۶۷- کیلوگرم با کسب یک پیروزی و یک شکست از دور مسابقات خارج شد.

برنامه نمایندگان ایران در روز دوم

فردا شنبه ۲۲ خردادماه در دومین روز این رقابتها و در کاتای انفرادی مردان که ابوالفضل شهرجردی حضور دارد ۴۹ کاتارو ثبت نام کرده‌اند. نماینده کشورمان با السالوادور، رومانی، ترینیداد و توباگو، پرو، روسیه و فرانسه در گروه یک پیکار می‌کند.

در وزن ۶۱- کیلوگرم زنان نیز ۶۰ کاراته کا حضور دارند که رزیتا علیپور بعد از یک دور استراحت با برنده دیدار دومینکن و اسپانیا مبارزه خواهد کرد.

این رقابتها تا روز یکشنبه در پاریس ادامه خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *