دوشنبه , ۳ آذر ۱۳۹۹

عمل عباسعلی عالی انجام شده است/ امیدواریم مدال المپیک را بگیرد

دکتر بابک امینی در این مورد به خبرنگار مهر گفت: امروز چهارشنبه از ساعت ۷:۳۰ دقیقه به وقت محلی کار جراحی روی زانوی آسیب دیده خانم حمیده عباسعلی را با موفقیت انجام دادیم. در عملی که ۴۵ دقیقه به طول انجامید، سیستمی که ۱۵ اسفندماه استفاده کرده بودیم خارج شد.

وی افزود: در جریان جراحی و آتروسکپی، رباط را آزمایش کردم که خیلی خوب جوش خورده و همه چیز عالی بود. یکسری بافت‌هایی که بعد از جراحی معمولاً به وجود می‌آید و باعث آزار زانو می‌شود را برداشتیم.

پزشک معالج بانوی المپیکی کاراته ادامه داد: چون در این جراحی و ترمیم آسیب دیدگی از سیستمی جدید استفاده کرده بودیم و با توجه به اینکه کاراته ورزشی پربرخورد است، لازم بود که دستگاه کار گذاشته شده در قسمت آسیب دیده خارج می‌شد تا در آینده برای ایشان مشکلی ایجاد نکند.

دکتر امینی در پایان گفت: خوشبختانه هیچ مشکلی نبود و ان شالله ایشان فردا از بیمارستان مرخص خواهد شد، از همان فردا فیزیوتراپی و ریکاوری را آغاز می‌کند و خیلی خوشبین هستم که بعد بازگشت به تهران طی دو هفته آینده تمرینات خود را بدون محدودیت و فشار صددرصد شروع کرده و به امید خدا برای المپیک آماده شده و با کسب مدال طلا باعث خوشحالی همه مردم ایران شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *