پنجشنبه , ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

عملکرد تیم ملی کاراته ستودنی بود/ به موفقیت در المپیک امیدوارم

سیدحسن طباطبایی در پایان نخستین مرحله از رقابتهای لیگ جهانی کاراته در استانبول ضمن بیان مطلب فوق به “ورزش تایمز” اظهار داشت: این مسابقات با حضور بهترین‌های جهان و متفاوت با ادوار گذشته برگزار شد. کاراته کاها نشان دادند که تشنه مبارزه روی تاتامی هستند و همین موضوع باعث شد که مبارزات سطح بالا و جذابی را شاهد باشیم.

وی ادامه داد: میزبان شیوه نامه‌های بهداشتی سختگیرانه ای را برای جلوگیری ابتلای کاراته کاها، مربیان، داوران و عوامل برگزاری به اجرا گذاشته بود که همین موضوع باعث شد تا شیوه جدیدی از برگزاری را شاهد باشیم. اما نکته مهم این بود که این نوع برگزاری روی کیفیت فنی مسابقات تأثیر چندانی نداشت.

رئیس فدراسیون کاراته با اشاره به عملکرد ستودنی کاراته کاها روی تاتامی استانبول اظهار داشت: کسب مدال‌های رنگارنگ در این رقابتها و ارائه مبارزاتی سطح بالا و با کیفیت نشان داد که تیم ملی ایران که به سمت موفقیت در توکیو گام برمی دارد با برنامه ریزی دقیق کادر فنی به خوبی از بحران کرونا عبور کرده و این تیم همان تیم قدرتمند سالهای ۲۰۱۹ و ۲۰۲۰ است که در هر میدانی قدرت کاراته اصیل و با ریشه ایران اسلامی را به نمایش می‌گذاشت و بیش از گذشته به موفقیت در المپیک امیدوار شدیم.

طباطبایی ادامه داد: حضور برخی از بهترین‌های دنیا باعث شد تا کادر فنی تیم ملی علاوه بر اینکه ارزیابی خوبی از ملی پوشان کشورمان بعد از یکسال دوری از مسابقات داشته باشد و همین اینکه رقبای ملی پوشان را زیر نظر داشته باشند. این می‌تواند برای ادامه راه شرایط خوبی پیش روی مربیان قرار دهد.

وی در پایان به دیدار با رئیس فدراسیون جهانی هم اشاره کرد و گفت: جلسه خوبی با «آنتونیو اسپینوزا» داشتیم و در مورد مسائل مختلف صحبت شد. ایشان نگاه خوبی به کاراته ایران داشت و با ستایش از کاراته کاهای کشورمان، تیم ملی کاراته ایران را تیمی قابل احترام برای دنیا معرفی کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *