شنبه , ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰

عاشورزاده راهی دیدار نهایی شد/قرعه سخت برای مردانی و یعقوبی


به گزارش “ورزش تایمز”، در ادامه این رقابتها که در  سالن «تریچویله» آبیجان جریان دارد، فرزان عاشورزاده بعد از برتری ۲۸ بر۱۲ مقابل «مکس کاتر» از انگلستان، دور دوم «صفوان خلیل» از استرالیا را  ۷ بر ۶ شکست داد و به مرحله نیمه‌نهایی راه پیدا کرد.

نماینده کشورمان در این مرحله برابر «میخائیل آرتومونو» دارنده مدال نقره ۲۰۱۷ جهان از روسیه به پیروزی ۱۱ بر ۷ دست یافت و به راهی دیدار نهایی شد. وی برای کسب مدال طلا،«تای هون کیم» از کره جنوبی را پیش رو دارد.

فردا در روز پایانی این مسابقات، ابوالفضل یعقوبی در وزن ۶۸- کیلوگرم و سجاد مردانی در وزن ۸۰+ کیلوگرم به دیدار رقبای خود می روند. یعقوبی در گام نخست، «شوآی ژائو» قهرمان چینی المپیک ریو ۲۰۱۶ را پیش رو دارد. وی در صورت برتری به مصاف برنده دیدار «پاکن لوگبو» از ساحل عاج و «دای هون لی» از کره‌جنوبی می‌رود.این کره ای قهرمان ۲۰۱۳ و ۲۰۱۷ جهان، دارنده دو مدال المپیک و کلکسیونی از مدالهای معتبر می باشد. 

سجاد مردانی هم در اولین دیدار مقابل «مبار دیای» از فرانسه می رود و در صورت برتری برنده دیدار «دیمیتری شوکین» از ازبکستان و «ودران گولس» از کرواسی را شکست دهد. طلای ۲۰۱۳ آسیا و ۲۰۱۶ جهان از مهمترین مدالهای «شوکین» می باشد. 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *