سه شنبه , ۳۰ بهمن ۱۳۹۷

صعود بخشی به دیدار نهایی/ رجبی برنز گرفت

به گزارش “ورزش تایمز”، در ادامه این مسابقات امیرمحمد بخشی در مرحله نیمه نهایی برابر «یو چن هوآنگ» از چین تایپه به برتری ۱۹ بر ۱۷ دست یافت و به دیدار نهایی راه پیدا کرد. وی در وزن ۶۸- کیلوگرم در اولین مبارزه  ۲۶ بر یک مقابل «کای چینگ چو» از هنگ کنگ را شکست داد و سپس با پیروزی ۲۴ بر ۸ مقابل «یراسل کایربک» از قزاقستان به نیمه نهایی صعود کرد. 

همچنین سعید رجبی در وزن ۸۷+ کیلوگرم در مرحله نیمه نهایی مقابل «کیم دون‌این» از کره‌جنوبی ۱۲ بر ۷ شکست خورد به نشان برنز دست پیدا کرد. وی دور نخست ««بیش دی فرناندو» از سریلانکا را ۳۰ بر هشت شکست داد و سپس در مبارزه با سجاد مردانی به دلیل آسیب دیدگی مردانی، راهی مرحله نیمه نهایی شده بود.

برای تیم کشورمان تاکنون سروش احمدی، فرزان عاشورزاده، مهدی جلالی و ناهید کیانی چهار  مدال نقره، آرمین هادی پور، احمد محمدی، مهدی خدابخش  و سعید رجبی، کیمیا علیزاده و زهرا پوراسماعیل هم شش نشان برنز برای تیم کشورمان کسب کردند. ابراهیم صفری، طیبه پارسا، کیانا اخوان، سودابه صادقی، ملیکا میرحسینی، پوریا عرفانیان، هانیه اخلاقی، محمد سالار وحیدی و سجاد مردانی(آسیب دیده) نیز از دور مسابقات حذف شدند.  

این دوره از مسابقات که روز شنبه در ویتنام آغاز شده، عصر امروز به پایان می رسد. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *