پنجشنبه , ۱۰ مهر ۱۳۹۹

صدور مجوز تمرینات خبر خوبی برای تکواندوکاران بود

فریبرز عسگری با بیان مطلب فوق به “ورزش تایمز” گفت: خدا را شکر که ستاد کرونا شرایط را به خوبی درک کرد و مجوز آغاز تمرینات را صادر کرد و این می‌تواند یک خبر خوب برای ما باشد تا بتوانیم بعد از چندماه رصد تمرینات ملی پوشان در فضای مجازی، اردوها را آغاز کنیم.

وی افزود: استنباط من این است که تکواندوکاران به لحاظ روحی، روانی در شرایط خوبی قرار نداشتند، آنها در از طریق فضای مجازی شاهد تمرینات تکواندوکاران اغلب کشورها بخصوص رقبای ما هستند و این موضوع مقداری روی روحیات آنها تأثیر منفی داشت.

سرمربی تیم ملی ادامه داد: خبر صدور مجوز برای آغاز تمرینات، می‌تواند تکواندوکاران را دلگرم کند، به اردو آمده، تمرین کنند و برای کسب موفقیت در بازی‌های المپیک پیش رو تلاش مضاعف داشته باشند. به همین منظور با فدراسیون تماس گرفته و با فراهم آوردن شرایط اردوها را در اولین فرصت آغاز خواهیم کرد.

عسکری در پایان ضمن آرزوی سلامتی برای همه مردم دنیا و دوری از ویروس کرونا، گفت: امیدوارم شرایط دنیا هم به سمتی برود که مسابقات هم روال عادی را پیدا کند تا تکواندوکاران با وجود آنکه سهمیه‌ها قطعی شده بتوانند شرایط خود را در رنکنیگ ارتقا ببخشید تا در سیدبندی بتوانند جایگاه بهتری داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *