جمعه , ۱۳ تیر ۱۳۹۹

شاید بتوان نام رئیس آینده ووشو را حدس زد / سال‌جاری فقط جام جهانی

محسن محمد سیفی با بیان مطلب فوق به “ورزش تایمز” گفت: واقعاً در چند سال اخیر کارهای بسیار خوبی در ووشو کشور صورت گرفته که شاید بارزترین آن پشتوانه سازی است. اکنون در ووشو وظایف تعریف شده است و همه عوامل آن از داوری و مربی گرفته تا ووشوکاران به خوبی می‌دانند مسیر چیست و هدف کدام است. همین موضوع می‌تواند زمینه کار را برای رئیس آینده فدراسیون مهیا کند.

وی در خصوص اینکه از میان نامزدهای حضور در انتخابات فدراسیون چه کسی شانس بیشتری دارد گفت: شاید بدانم چه کسی رئیس آینده فدراسیون می‌شود و یا از میان نامزدهای موجود نام آن را حدس بزنم، ولی نمی‌خواهم در خصوص شخص خاصی اظهار نظر کنم. واقعیت این است که ووشو مردی از جنس همین ورزش را برای نشستن روی صندلی ریاست می‌خواهد که با شرایط و نحوه فعالیت در آن آشنا باشد.

ملی پوش ووشو ایران ادامه داد: آقای علی نژاد در طول چند سال اخیر زحمات زیادی برای ووشو کشور کشیده و با انتخاب تیمی هماهنگ و یکدست گام‌های مؤثری برداشت که نتایج آن برای کل ورزش کشور محسوس است و امیدوارم همین مسیر ادامه پیدا کند.

سیفی در مورد برنامه‌های خود برای سال ۹۹ گفت: فعلاً که شرایط کل دنیا تحت تأثیر ویروس کروناست و هیچ برنامه ورزشی برگزار نمی‌شود. قبل از هر چیز فقط برای همه مردم آرزوی سلامتی دارم. ولی اگر برنامه جدید مسابقات اعلام شود، ووشو فقط دو رویداد قهرمانی آسیا و جام جهانی را در رده بزرگسالان در پیش خواهد داشت که من با کسب مدال طلا در رقابتهای جهانی شانگهای و کسب سهمیه حضور در جام جهانی، فقط برای حضور در این رقابتها آماده خواهم شد. شرایط من مثل گذشته نیست و نمی‌توانم چند ماه از سال را شبانه روز در اردو باشم، بالاخره مسئولیت‌هایی هم در قبال خانواده دارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *