سه شنبه , ۱ مرداد ۱۳۹۸

شانس زیادی در انتخابات OCA دارم/ بهتر است برخی سکوت کنند

هادی ساعی با بیان مطلب فوق به “ورزش تایمز” گفت: شواری المپیک آسیا با ارسال نامه ای به تهران از برگزاری انتخابات کمیسیون ورزشکاران در اجلاس آتی خبر داده و خواستار معرفی یک نفر از ایران برای حضور در این انتخابات شد که کمیسیون ورزشکاران نیز بنده را معرفی کرد.

وی در مورد اینکه چقدر برای موفقیت در این کمیته شانس دارد گفت: با حمایتی که از سوی کمیته ملی المپیک صورت خواهد گرفت و ارتباطاتی که خودم در بخش بین المللی دارم، رسیدن به این مهم دور از دسترس نیست. امیدوارم بتوانم این کرسی را برای ورزش کشور کسب کنم.

مدیرفنی پیشین تیم ملی تکواندو در خصوص برگزاری مسابقات انتخابی تیم ملی گفت: برنامه بسیار خوبی بود که با نظر سرمربی تیم ملی طراحی و اجرا شد. دیدیم که در طول این رقابتها جوانان با آتیه از فرصت پیش آمده بهترین بهره را برده و خود را به اردوی تیم ملی تحمیل کردند. برخی چهره های صاحب نام نیز بازنده و حذف شدند.

ساعی ادامه داد: حسن برگزاری رقابتهای انتخابی همین است. وقتی فرصت رقابت را در محیطی برابر برای همه مدعیان فراهم می کنیم، به کسی معافیت بی دلیل نداده و همه باید از فیلتر انتخابی برای حضور در اردو بگذرند. همین می شود که بهترین ها به اردو می رسند. حضور در رقابتی با چنین سطح فنی عیار یک تکواندوکار را در شرایط فعلی نمایش می دهد و همین موضوع است که شرایط را برای انتخاب یک تیم ملی قدرتمند فراهم می کند. 

پرافتخارترین تکواندوکار ایران با اشاره به شرایط جدید مسابقات جهانی گفت: شرایط امتیازی جدید از یک سو و نزدیکی به المپیک و تاثیر زیاد نتایج این مسابقات در کسب سهمیه ها، نوید یک تورنمنت متفاوت به لحاظ کمی و کیفی را می دهد که رسیدن به سکوی قهرمانی بسیار سخت تر از قبل خواهد بود. کادر فنی تیم ملی باید تلاش خود را دو چندان کرده و با اجرای برنامه های متنوع تیمی سرحال و آماده را برای حضور در این میدان دشوار که آماده کند. 

ساعی در پایان گفت: متاسفانه مدتی است که برخی دوستان مواردی را در مطبوعات و رسانه ها مطرح می کنند که چندان صحیح نیست. آنها که در زمان مسئولیت خود بدترین ننایج تاریخ تکواندو را رقم زدند، بهتر است به جای انتقادات بی پایه و اساس سکوت کنند. وقتی خود دوستان هدایت تیم ملی را برعهده داشتند، همه حمایت کردند و اکنون نیز باید از فریبرز عسگری و همکارانش حمایت کرد تا تیم خود را به دور از حاشیه برای حضور در رقابتهای جهانی منچستر آماده کند. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *