سه شنبه , ۲۵ دی ۱۳۹۷

سیفی: بعد از جام جهانی تصمیم می‌گیرم

به گزارش “ورزش تایمز”، تیم ملی ووشو در حالی امروز چهارشنبه برای حضور در جام جهانی راهی «هانژو» چین می شود که محسن محمد سیفی یکی از مدعیان کسب مدال طلا در این دوره از مسابقات با مشکل آسیب دیدگی مواجه است؛ مصدومیتی که شاید در این دوره از مسابقات برای او مشکل ساز نشود، ولی او برای تکرار مدال طلای خود در مسابقات جهانی ۲۰۱۹ شانگهای و حضور در لیگ برتر باید بدون این مشکل تمرین کند. 

سیفی در این رابطه به “ورزش تایمز” گفت: پارگی مینیسک پا یک آسیب دیدگی کهنه است و با همین مشکل موفق به کسب مدالهای با ارزشی شدم، ولی تصمیم دارم بعد از بازگشت از رقابتهای جام جهانی و بعد از مشورت با رئیس فدراسیون، حسین اوجاقی سرمربی تیم ملی و پزشکان متخصص در مورد ادامه کار تصمیم گیری کنم.

وی ادامه داد: اگر قرار شد که جراحی کنم باید چند ماهی را به استراحت و دوره درمان طی کنم که بدون شک لیگ برتر را از دست می دهم. ولی برای حضور در دوره آینده مسابقات قهرمانی جهان مشکلی نخواهم داشت و تمرینات خود را برای دفاع از عنوان قهرمانی بعد از طی دوران نقاهت آغاز می کنم.

قهرمان بازیهای آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا در مورد حضور در جام جهانی هم گفت: بعد از بازگشت از این بازیها و مدتی استراحت، با همت و تلاش فدراسیون برنامه های آماده سازی برای حضور در جام جهانی آغاز شد و با هدایت حسین اوجاقی یک دوره تمرینی خود را سپری کرده و اکنون با شرایط مناسبی راهی چین می شویم و امیدوارم بتوانم همانند دوره گذشته طلای این مسابقات را کسب کنم.

سیفی در پایان گفت: من با پارس جنوبی برای حضور در لیگ برتر قرارداد دارم. اگر جراحی کنم که در لیگ حاضر نمی شوم ولی اگر این چنین نشود در خدمت این تیم خواهم بود تا برای تکرار قهرمانی تلاش کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *