شنبه , ۴ اسفند ۱۳۹۷

سه تکواندوکار ایران رقبای خود را شناختند/ فردا آغاز مسابقات

به گزارش “ورزش تایمز”، این دوره از مسابقات با حضور ۲۵۶ تکواندوکار از ۶۳ کشور به مدت سه روز به میزبانی چین تایپه در شهر «تائویان» برگزار خواهد شد. مراسم قرعه کشی رقابتهای روز نخست این مسابقات برگزار شد و طی آن سه نماینده ایران رقبای خود را شناختند. 

فردا چهارشنبه و در روز نخست این رقابت‌ها مبارزات اوزان ۶۸- و ۸۰+ کیلوگرم مردان و ۶۷- کیلوگرم زنان انجام خواهد شد که ابوالفضل یعقوبی، میرهاشم حسینی در وزن ۶۸- کیلوگرم و سجاد مردانی در وزن ۸۰+ کیلوگرم به عنوان نخستین نمایندگان ایران به مصاف رقبایشان می‌روند.

ابوالفضل یعقوبی نماینده وزن ۶۸- کیلوگرم کشورمان در نخستین گام به مصاف «سیدهارتها بات» از کانادا می‌رود و پس از آن و در صورت برتری باید رو در روی «لوره برسیس» از کرواسی قهرمان اروپا ۲۰۱۸، برنز بازی‌های یونیورسیاد ۲۰۱۷ و… قرار بگیرد.

میرهاشم حسینی دیگر نماینده کشورمان در این وزن و در آن سوی جدول در اولین دیدار با «ولادیمیر دالاکلیو» از بلغارستان دارنده مدال برنز قهرمانی جهان ۲۰۱۷ مبارزه می‌کند و پس از آن و در صورت برتری به مصاف «جواد آچاب» نماینده قدرتمند بلژیک می‌رود.

سجاد مردانی تکواندوکار وزن ۸۰+ کیلوگرم کشورمان نیز ابتدا با قرعه استراحت رو به رو است و در ادامه باید با برنده دیدار ترکیه و آمریکا مبارزه کند. «امره اتسلی» از ترکیه قهرمانی نوجوانان جهان ۲۰۱۸ را در کارنامه دارد و «جوناتان هلی» از آمریکا نیز برنز بازی‌های یونیورسیاد ۲۰۱۷ را کسب کرده است.

هدایت این تیم برعهده فریبرز عسکری به عنوان سرمربی و علی محمد بسحاق به عنوان مربی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *