دوشنبه , ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸

رقابت پنج نامزد برای نشستن روی صندلی ریاست فدراسیون جودو

به گزارش “ورزش تایمز”، مجمع انتخاب رئیس فدراسیون جودو صبح امروز شنبه با حضور محمدرضا داورزنی معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و فضل الله باقرزاده نماینده کمیته ملی المپیک در هتل اسپیناس برگزار شد.

دانشمندفرد دبیر مجمع اعلام کرد که از ۹ کاندیدا ، چهار نفر از جمله حیدریان، میقانی، ناظمی و عبدی انصراف دادند و مجمع با حضور ۵ کاندیدا به اسامی عبدالله جعفری، مهدی درخشنده، توفیق کابلی، امیرحسین سیاحی و آرش میراسماعیلی آغاز می شود. پس از آن کاندیداها نسبت به ارابه برنامه های خود اقدام نمودند.

مهدی درخشنده نامزد فدراسیون جودو با بیان اینکه ۴۰ سال است در جودو فعالیت می کند و دومین دوره است برای انتخابات ثبت نام می کند، گفت: اگر سعید ملایی  را از تیم ملی به عنوان یک شاخص کنار بگذاریم، چیز خاص دیگری نداریم، امروز لیگ ما با چهار تیم برگزار می شود، دلایل شرایط امروزی جودو این است که  روسای فدراسیون تا فقط قول دادند و عملی در کار نبود.

وی ادامه داد: در سمت های مختلف فدراسیون خدمت کرده ام و جودو دردهای زیادی دارد. چرا باید دنباله رو کارهای افرادی باشیم که الان شدیم ۵۷ دنیا، من پیشنهاد دارم جودو را به کسی بسپاریم که جودو ایران را در دنیا به نام او می شناسند.
 

ادامه دارد…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *