دوشنبه , ۲۴ دی ۱۳۹۷

رقابت‎های انتخابی تیم ملی تکواندو برگزار می‎شود

به گزارش “ورزش تایمز” به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، تمرینات تیم ملی تکواندو از روز شنبه ۱۹ خردادماه برگزار شد و به نظر فریبرز عسگری سرمربی تیم ملی تکواندو نخستین مرحله مسابقات انتخابی درون اردویی روز پنجشنبه  ۲۴ خردادماه در فدراسیون تکواندو کشورمان برگزار می شود.

فرزان عاشورزاده، آرمین هادی‌پور، محمد کاظمی، مهدی اسحاقی، ابراهیم صفری، محمدحسن پلنگ افکن، مهدی یوسفی، امیرحسین خانلو، سروش احمدی، حمیدرضا هادیان، امیرمحمد بخشی، ابوالفضل یعقوبی، میرهاشم حسینی، سینا بهرامی، مهدی خدابخشی، عرفان ناظمی، احمد محمدی، امیرحسین ساسان، مهدی جلالی، سجاد مردانی، سعید رجبی، مرتضی شیری، فرشاد قیاسی و حسین قربان‌زاده نفرات حاضر در اردو هستند.

به نظر می رسد در پایان این رقابتها تعدادی از تکواندوکاران از حضور در ادامه اردوها بازمانده و سایر تکواندوکاران به تمرینات خود برای حضور در این مسابقات ادامه دهند.

هجدهمین دوره بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ در بخش تکواندو (پومسه و کیوروگی) از ۲۸ مردادماه تا یکم شهریورماه در  اندونزی برگزار می‌شود که رقابت‌ها در بخش کیوروگی و در گروه مردان در ۵ وزن ۵۸-، ۶۳-، ۶۸-، ۸۰- و ۸۰+ کیلوگرم پیگیری خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *