چهارشنبه , ۲ مهر ۱۳۹۹

رقابتهای پومسه آنلاین برای نخستین بار برگزار شد

به گزارش “ورزش تایمز”، این دوره از مسابقات با حضور ۲۳۹ تکواندوکار از ۲۵ کشور جهان در دو بخش آقایان و بانوان یک شنبه ۲۶ مردادماه همزمان با سالروز بازگشت آزادگان به وطن به صورت زنده بر روی دو «شیء هاپ چانگ» و با قضاوت داوران البرزی در خانه تکواندو البرز برگزار شد.

در پایان این رقابتها مهدیس عبداللهی، فاطمه سلمانی زاده، رها میربزرگی، محدثه بشکنی، فرنوش بهادری، «آنا لیژبت اسپینوزا» (مکزیک)، همتا حاجیلو، عباس رفیعی، محمد علی تقی‌پور، جواد محسنی، علی فریدون مهر، محمد ارحمی، سجاد ناصری، «سمندرساریف» (آذربایجان)، علیرضا هاشمی و سید حسن فاریابی موفق به کسب مدال طلای رده‌های مختلف سنی شدند.

نکته قابل توجه این مسابقات برگزاری زنده رقابتها بود که تکواندوکاران خود را در زمین مسابقه دیده و همان هیجان مسابقات عادی را داشتند. شرکت کنندگان بلافاصله بعد از اجرای پومسه اول امتیاز خود را روی تابلو مشاهده کرده و پس از استراحت یک دقیقه‌ای اقدام به اجرای پومسه دوم نمودند.

در واقع مسابقات زنده همانند مسابقات معمولی است. با این تفاوت که داوران از فاصله بسیار دور و در مورد بازیکنان خارجی با هزاران کیلومتر فاصله امتیاز گذاری کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *