دوشنبه , ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸

راه سختی تا رسیدن به المپیک داریم/تغییرات زیادی نداریم

به گزارش “ورزش تایمز”، سید حسین طباطبایی ضمن بیان مطلب فوق افزود: از حسن اعتماد اعضای مجمع و وزیر ورزش و رئیس مجمع تشکر می‌کنم که بستر مناسبی برای برگزاری آزاد انتخابات فراهم کردند. با وجود تبلیغات منفی برخی دوستان فضای خوبی بود.

وی ادامه داد: راه پرفراز و نشیبی در سال ۹۸ پیش روی کاراته است؛ مسابقات رده‌های سنی مختلف و کسب سهمیه المپیک که در این مسیر می‌طلبد تمام اعضای مجمع و خانواده کاراته کمک کنند با همدلی، افتخار بزرگی را برای کاراته در المپیک ۲۰۲۰ ایجاد کنیم.

طباطبایی در خصوص تغییرات احتمالی در فدراسیون گفت: در خدمت آقای آشوری به عنوان دبیر فدراسیون که با تجربه هستند و از سرمایه این رشته، خواهیم بود. در کمیته‌های دیگر منجمله داوران نیز سعی داریم تغییری نداشته باشیم. سال کسب سهمیه است و باید با کمال آرامش برای کسب سهمیه تلاش کنیم.

رئیس جدید فدراسیون کاراته در پایان گفت: ما سال سختی را به لحاظ مالی داریم و هر چه بتوانیم از ظرفیت بخش خصوصی استفاده کنیم بهتر است. ما باید نگاه بهتری به موضوع اسپانسرینگ و بخش خصوصی داشته باشیم و برنامه داریم که بتوانیم با استفاده از این ظرفیت بار مالی را از روی دوش وزارت ورزش برداریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *