سه شنبه , ۱۹ آذر ۱۳۹۸

دستور وزارت ورزش برای تعویق انتخابات هیات تکواندو خراسان رضوی

به گزارش “ورزش تایمز”، بر اساس اعلام قبلی مجمع انتخابات هیات تکواندو استان خراسان رضوی قرار بود فردا سه شنبه ۲۲ مردادماه تشکیل و از میان ۱۶ نفری که برای رقابت در این انتخابات ثبت نام کرده اند، یک نفر برای چهار سال آینده سکان هدایت تکواندو این استان را در دست گیرد.

اما کاندیداها مدتهاست به نحوه اداره هیات پس از پایان مهلت چهار ساله رئیس قبلی تا روند انتخاب مسئولان هیات های تابعه عضو مجمع و در کل اعضای مجمع اعتراض دارند.

۱۳ نفر از کاندیداها ابتدا به حضور حسین زاده در راس هیات با وجود پایان مهلت مسولیت وی اعتراض داشتند که در نهایت اداره کل استان پس از مدتها کش و قوس با فدراسیون، جواد محسنیان از پیشکسوتان خوش نام استان را که مورد وثوق همه اهالی تکواندو استان بود را به عنوان سرپرست معرفی کرد.

در ادامه و با مشخص شدن اعضای مجمع و اعلام زمان انتخابات، ساختمان اداره کل ورزش و جوانان استان در شهر مشهد باز هم شاهد حضور پیشکسوتان و کاندیداها بود، افرادی که به نحوه انتخاب و حضور برخی نفرات نزدیک به رئیس پیشین هیات به عنوان عضو مجمع اعتراض داشتند. 

در نهایت فرزاد فتاحی مدیر کل استان با ارسال نامه ای به وزارت ورزش و منظم نمودن مستندات لازم، خواستار رسیدگی در خصوص موضوع فوق شد.

دستور وزارت ورزش برای تعویق انتخابات هیات تکواندو خراسان رضوی

نکته اصلی و شائبه انگیز اینکه لیست اعضای مجمع که نیمه تیرماه از سوی اداره کل برای تایید نهایی به فدراسیون ارسال شده، با تغییرات زیادی از سوی مسولان فدراسیون مواجه شده و دلیل اصلی این اعتراض می باشد.

با ادامه اعتراضات اهالی تکواندو استان برای احقاق حق خود در این خصوص، اسبقیان با ارسال دو نامه به فدراسیون تکواندو تعویق انتخابات و رسیدگی به خواست معترضین را اعلام نمود.

اهالی تکواندو استان خراسان رضوی بسیار امیدوارند تا فدراسیون با ترتیب اثر دادن اعتراض به جای آنها، مجمع انتخاباتی به تعویق افتاده و با تغییر اعضای مجمع، انتخابات در فضایی عادلانه برگزار شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *