یکشنبه , ۳ اسفند ۱۳۹۹

دانشگاه آزاد فاتح بازی بزرگ هفته/ شکست قهرمان جهان روی تاتامی لیگ


به گزارش “ورزش تایمز”، هفته سوم از دور رفت این رقابتها امروز جمعه در سالن غدیر تهران در حضور صادق فرجی و محسن آشوری رئیس و دبیر فدراسیون، شهرام هروی سرمربی تیم ملی برگزار شد. در مهمترین بازی این هفته دو تیم مدعی دانشگاه آزاد و بیمه تعاون مقابل هم صف آرایی کردند. 

این دیدار که تقابل بهترین های کاراته ایران بود در نهایت به سود شاگردان احمد صافی در تیم دانشگاه به پایان رسید. امیربهادر تدین در کاتای انفرادی، مجید حسن نیا، سجاد گنج زاده، عبداله ولدی و بهمن عسگری در کومیته برای تیم دانشگاه آزاد به پیروزی دست یافتند.

سعید علیپور، علی فداکار و مهدی قراری زاده هم شاگردان پیروز شهاب سلطانی در تیم بیمه تعاون بودند. ضمن اینکه در کاتای تیمی هم دانشگاه آزاد اسلامی با ترکیب امیربهادر تدین، روزبه روشنی و سهیل ساجدی فر برابر رقیب به پیروزی دست یافتند.

در این دیدار تماشایی علاقمندان به کاراته شاهد مبارزات جذابی بودند. بهمن عسگری ملی پوش دانشگاه، آسیابری ملی پوش بیمه تعاون را شکست داد. سجاد گنج زاده به سختی از سد صالح اباذری جوان با آیته بیمه تعاون گذشت و  امیرمهدیزاده خسته از سفر ژاپن بعد از طلای «اوکیناوا» و سمینار آموزشی، برابر عبدالله ولدی جوان نورسیده دانشگاه آزاد تن به شکست داد.

در جدول رده بندی دانشگاه آزاد با ۲۱ امتیاز صدر نشین باقی ماند. مناطق نفت خیز جنوب با ۱۸ امتیاز به رده دوم صعود کرد و پاس قوامین با ۱۵ امتیاز تیمی و ۱۳۲ امتیاز انفرادی در مکان سوم قرار گرفت. بیمه تعاون هم با یک بازی کمتر با ۱۵ امتیاز تیمی و ۱۲۲ امتیاز انفرادی در رده چهارم ایستاد.

نتایج کامل هفته ششم سوپر لیگ کاراته: 

*گوجوریو سی واکای تهران ۲۹ – گوجوریو سی واکای سنندج صفر

* رعد پدافند خاتم الانبیا(ص) ۱۷- آوای رزم ۱۲

* دانشگاه آزاد ۲۶ – پاس قوامین ۳

* مناطق نفت خیز جنوب ۲۶ – نارین صنعت آریا ۳ 

 * رعد پدافند خاتم الانبیا(ص) ۹ –  مناطق نفت خیز جنوب ۲۰ 

* دانشگاه آزاد اسلامی ۱۹ – بیمه تعاون ۱۰  

*  گوجوریو سی واکای تهران ۲۳  – نارین صنعت آریا ۶  

* پاس قوامین ۲۹ گوجوریو سی واکای – سنندج صفر  

* مناطق نفت خیز جنوب ۱۷  – پاس قوامین ۹  

* دانشگاه آزاد اسلامی ۲۶ – رعد پدافند خاتم الانبیا(ص) ۳  

* آوای رزم ۲ – بیمه تعاون ۲۷ 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *