چهارشنبه , ۲ مهر ۱۳۹۹

دانشگاه آزاد با چین، نیجر و ساحل عاج همگروه شد


به گزارش “ورزش تایمز”،  مسابقات جام جهانی تکواندو با حضور هشت تیم در دو گروه چهار تیمی از ساعت ۱۲:۳۰ فردا (سه شنبه) به وقت تهران در سالن «تریچویله» آبیجان ساحل عاج آغاز خواهد شد.

مراسم قرعه کشی این دوره از رقابت‌ها ساعاتی پیش انجام شد و بر همین اساس تیم دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان نماینده ایران با تیم‌های ساحل عاج، چین و نیجر در گروه دوم قرار گرفت و در گروه اول نیز تیم‌های کره جنوبی، روسیه، مراکش و چین تایپه حضور دارند.

این رقابت ها با مرحله مقدماتی آغاز می شود و ۸ تیم در دو گروه ۴ تیمی مبارزه خواهند کر.و در پایان این رقابت ها دو تیم از هر گروه به مرحله بعد راه پیدا می کنند. پیکارهای مرحله نیمه نهایی و فینال نیز از ساعت ۱۶:۳۰ چهارشنبه (۱۵ آذرماه) برگزار می‌شود.

دو تیم برتر هر گروه به مرحله نیمه نهایی راه پیدا می‌کنند و قرعه نیمه نهایی بر اساس نتایج مرحله گروهی هر تیم مشخص می‌شود. تیم اول گروه یک با تیم دوم گروه دوم و تیم دوم گروه یک با تیم اول گروه دوم برای رسیدن به مرحله فینال مسابقه می‌دهند.

تیم دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان نماینده ایران با ترکیب سروش احمدی، هادی تیران ولی پور، سید حسین احسانی، مهدی خدابخشی، سعید رجبی و عرفان ناظمی به مصاف حریفانش می رود.

هدایت این تیم برعهده سیدنعمت خلیفه به عنوان سرمربی، رضا ایمان زاده به عنوان مربی و علی رضایی به عنوان مربی بدنساز باشد.

مسابقات جام جهانی G۲ است و به مقام اول، دوم، سوم و پنجم تیمی به ترتیب ۲۰، ۱۲، ۷.۲ و ۴.۳۲ امتیاز تعلق می‌گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *