شنبه , ۱ تیر ۱۳۹۸

خدابخشی سه هفته برای درمان نیاز دارد/ از تکنیک جدید استفاده شد

دکتر مطوری نژاد با بیان مطلب فوق به “ورزش تایمز” گفت: مهدی در جریان رقابتهای انتخابی از ناحیه دست و از دو بخش «متاتارس» دچار شکستگی شده بود، به همراه دکتر معین و با استفاده از یک تکنیک جدید تحت عمل جراحی قرار گرفت که این همین موضوع مدت بهبودی را کاهش می دهد.

وی ادامه: به دلیل آنکه هر دو آسیب دیدگی کنار هم بود و با این تکتیک به نوعی «منگنه» شد و او از امروز می تواند دویدن را آغاز کرده و کارهای بدنسازی را نیز از هفته دوم پیگیری کند. ولی برای تمرینات فنی به زمان نیاز دارد. 

پزشک سابق تیم ملی افزود: عمل جراحی فوق العاده عالی و موفقیت آمیز انجام شد. معمولا این آسیب ها ۶ هفته زمان برای بهبودی نیاز دارد. ولی ما با این تکنیک مدت درمان را کاهش دادیم و او از هفته سوم می تواند با استفاده از «ضربه گیر» مخصوص تمرینات فنی را آغاز کند. 

دکتر مطوری نژاد در پایان گفت: خدابخشی اصرار داشت برای مسابقات جام ریاست فدراسیون جهانی در کیش آماده شود که با توجه به مدت زمانی باقی مانده تا رقابتهای فوق، جای نگرانی نیست و می تواند تمرینات بدنسازی را از هفته اول و فنی را از هفته سوم آغاز کرده و برای این رقابتها آماده شود. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *