جمعه , ۲۶ دی ۱۳۹۹

حضور نوجوانان درلیگ برتر بلامانع است/تغییر زمان قرارداد ورزشکاران

به گزارش “ورزش تایمز”، سرپرست سازمان لیگ فدراسیون تکواندو در گفت‌وگو با روابط عمومی فدراسیون تکواندو اظهار داشت: با توجه به اتمام مهلت ثبت نام اولیه و مشخص شدن تیم‌های داوطلب حضور در لیگ‌های تکواندو، ما روز ۵ آبان‌ماه را برای واریز ۵۰ درصد مبلغ ورودیه در نظر گرفتیم که با درخواست تیم‌ها این تاریخ تا ۱۵ آبان ماه تمدید شد.

وی در خصوص حضور همزمان ورزشکاران در دو لیگ افزود: از آن جایی که همواره پشتوانه‌سازی تیم‌های ملی جز سیاست‌های اصلی فدراسیون بوده است، یک ورزشکار نمی‌تواند همزمان در دو لیگ یک رده سنی مسابقه دهد اما با توجه به سیاست‌های قبلی فدراسیون، با هدف پشتوانه سازی و ارتقا سطح کیفی، هر تیم باید حداقل یک و حداکثر سه ورزشکار از رده سنی نوجوانان را در تیم “جوانان و بزرگسالان” خود استفاده نماید.

سرپرست سازمان لیگ فدراسیون تکواندو با اشاره به برگزاری مسابقات لیگ به صورت متمرکز گفت: به منظور افزایش ایمنی ورزشکاران و امکان رعایت حداکثری پروتکل‌های بهداشتی مقابله با کرونا تصمیم به برگزاری مسابقات به صورت متمرکز و همراه با قرنطینه ورزشکاران و تمام عوامل اجرایی گرفته شده که هماهنگی‌های نهایی در خصوص محل برگزاری مسابقات در دست اقدام است. بدیهی است با توجه به اینکه شیوع ویروس کرونا در این برهه زمانی گسترده‌تر شده است، برگزاری رقابت‌ها پس از بهتر شدن شرایط خواهد بود.

تمجید در پایان با اشاره به مدت زمان قرارداد تکواندوکاران افزود: بعداز جلسات هم اندیشی صورت گرفته، مدت زمان قرارداد ورزشکاران برای حضور در لیگ به صورت شناور، یک تا سه ساله تعیین شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *