دوشنبه , ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

جودوکاران اعزامی به قزقیزستان تست کرونا دادند

به گزارش “ورزش تایمز” و به نقل از روابط عمومی فدراسیون جودو، رقابتهای جودو قهرمانی آسیا در حالی از روز ۱۷ فروردین ماه به میزبانی قرقیزستان و با حضور جودوکارانی از ۳۲ کشور آغاز خواهد شد که تیم ملی جودو ایران با ترکیبی از نوجوانان، جوانان و بزرگسالان راهی این رقابت‌ها خواهد شد.

به همین دلیل مرحله دوم تمرینات ملی پوشان اعزامی به این دوره از مسابقات از امروز (پنج‌شنبه- پنجم فروردین ماه) در آکادمی ملی المپیک آغاز شد، ملی پوشان صبح امروز ابتدا تست کرونا دادند و پس از آن مجوز حضور در اردوی تیم ملی صادر شد. طبق برنامه ریزی مسئولان فدراسیون جودو در نهایت تصمیم بر این شد که با هدف پشتوانه سازی تیم ملی بزرگسالان تیمی با تلفیقی از سه رده نوجوانان، جوانان و بزرگسالان به قرقیزستان اعزام شود.

بر همین اساس محمد محمدی بریمانلو در وزن ۷۳- کیلوگرم، امین کامیابی در وزن ۸۱- کیلوگرم، قاسم باغچقی در وزن ۹۰- کیلوگرم، علی پرهیزگاری در وزن ۱۰۰- کیلوگرم و سعید کرجی در وزن ۱۰۰+ کیلوگرم به این مسابقات اعزام خواهند شد.

طبق برنامه ۱۶ فروردین ماه ساعت ۱۵ به وقت محلی قرعه کشی مسابقات انجام می‌شود. ۱۷ فروردین ماه جودوکاران دو وزن ۶۰- و ۶۶- کیلوگرم به روی تاتامی خواهند رفت .۱۸ فروردین ماه ۷۳- و ۸۱- کیلوگرم مبارزات خود را انجام خواهند داد و ۱۹ فروردین ماه نیز مبارزات سه وزن ۹۰-، ۱۰۰- و ۱۰۰+ کیلوگرم برگزار می‌شود. ۲۰ فروردین ماه هم با برگزاری رقابتهای بخش تیمی، پرونده این مسابقات بسته خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *