دوشنبه , ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

جواد محجوب به نشان برنز دست یافت/ پایان کار ایران با دو مدال


به گزارش “ورزش تایمز”، این جودوکار سنگین وزن کشورمان که برای کسب نشان برنز در گروه بازنده ها تلاش می کرد، در اولین دیدار خود در این مرحله برابر «بنجامین هارمگنیس» از بلژیک صاحب پیروزی شد و به دیدار رده بندی رفت.

محجوب در این دیدار برابر «دانیل آلرستوفر» با رنکینگ ۳۲ از اتریش به پیروزی دست یافت و دومین مدال برنز تیم اعزامی کشورمان را از آن خود کرد. وی محجوب دور نخست مقابل  «سیون هیلنی» از آلمان صاحب برتری شد و در دومین مبارزه برابر «روی میر» از هلند نتیجه را واگذار کرد.

محجوب که پیش از این در وزن ۱۰۰- کیلوگرم مبارزه می کرد، بعد از یکسال دوری از تیم ملی، در یک وزن بالاتر به میدان آمد و موفق به کسب عنوان سومی این رقابتها شد.

بدین ترتیب تیم شش نفره جودو کشورمان با دو مدال برنز سعید ملایی و جواد محجوب به کار خود در این مسابقات پایان داد.  محمدرشنونژاد، قاسم نوری زاده، مهدی فتحی پور و رامین صفویه   دیگر اعضای تیم اعزامی کشورمان بودند که توفیقی در کسب مدال نداشتند.  

این دوره از مسابقات به عنوان آخرین مرحله از رقابتهای گرندپری در سال ۲۰۱۷  جمعه ۲۶ آبان ماه با حضور ۲۳۱ جودوکار از ۴۳  کشور به میزبانی هلند آغاز و عصر امروز به پایان می رسد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *