یکشنبه , ۲۷ مرداد ۱۳۹۸

ثابت کردم تمام نشده ام/ به ترکیب اصلی تیم ملی می‌رسم

به گزارش “ورزش تایمز”، محمد جمالی جودوکاری که سابقه حضور در ترکیب تیم ملی در مسابقات معتبری چون بازی های آسیایی و قهرمانی آسیا را در کارنامه دارد، بعد از سه سال دوری از تیم ملی به روی تاتامی مسابقات بازگشت و در یک وزن بالاتر همه رقبا را در رقابت های قهرمانی ایران شکست داد و طلا گرفت. 

این جودوکار کشورمان در این مورد به “ورزش تایمز” گفت: سالها در جودو ایران تلاش کردم و همیشه یکی از مدعیان اصلی حضور در تیم ملی بودم ولی متاسفانه هربار به دلایلی به حق خود نرسیدم و همین موضوع باعث شد انگیزه خود را از دست بدهم. ولی بعد از مدتها تصمیم گرفتم در مسابقات قهرمانی کشور شرکت کنم. با سه ماه تمرین در باشگاه خودم موفق به کسب مدال طلای ایران شدم. برای رسیدن به این هدف هم تمام رقبای خود را با ضربه فنی شکست دادم.

ملی پوش سابق جودو ایران گفت: هدفم حضور در ترکیب اصلی تیم ملی و شرکت در مسابقات قهرمانی آسیاست. هر بار به چنین مسابقاتی اعزام شدم تا یکقدمی مدال پیش رفتم. ولی بدشانسی مانع از آن شده که به مدال برسم. امیدوارم این دوره بتوانم حق خود را از جودو بگیرم.

جمالی در پایان گفت: رقابتهای قهرمانی کشور براساس اعلام مسئولان فدراسیون حکم انتخابی تیم ملی را داشت و من هم تلاش می کنم با حضور در برنامه های تیم ملی خود را به ترکیب اصلی رسانده و برای مسابقات قهرمانی آسیا آماده شوم. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *