دوشنبه , ۱۷ خرداد ۱۴۰۰

تیم نوجوانان به روسیه می‌رود/ تعویق مسابقات نونهالان جهان

به گزارش “ورزش تایمز” و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، مسابقات قهرمانی نونهالان جهان در دو گروه دختران و پسران، قرار بود ۲۱ تا ۲۴ مردادماه به میزبانی بلغارستان و در شهر صوفیه برگزار شود. با اعلام رسمی فدراسیون جهانی تکواندو و با توجه به شرایط شیوع ویروس کرونا، برگزاری این رقابت‌ها به تعویق افتاد و سال ۲۰۲۲ همزمان با مسابقات جهانی نوجوانان برگزار خواهد شد.

تاکنون ۴ دوره رقابت‌های جهانی در رده سنی نونهالان برگزار شده است که در گروه دختران، ایران موفق به کسب ۳ عنوان قهرمانی و یک عنوان سومی شده است. در کارنامه تیم پسران ایران نیز یک عنوان قهرمانی و ۳ عنوان نایب قهرمانی به چشم می‌خورد.

اعزام نوجوانان به روسیه

با دعوت فدراسیون تکواندو روسیه، تیم نوجوانان پسر با ترکیب ۵ نفره به منظور شرکت در اردوی مشترک ۲۵ خرداد تا ۷ تیرماه در شهر «سوچی» حضور پیدا می‌کند. کمپ بین المللی روسیه از ۲۵ خرداد تا ۷ تیرماه به میزبانی شهر “سوچی” روسیه برگزار می‌شود که از ۵ تکواندوکار ایرانی به همراه سرمربی برای حضور در این کمپ دعوت شده است.

مسابقات انتخابی با حضور نفرات اول رنکینگ لیگ نوجوانان که شرایط سنی شرکت را داشتند، برگزار و ۵ نفر برتر انتخاب شدند.

امیرعباس رهنما (وزن ۴۸- کیلوگرم)، امیرحسین ملکی (وزن ۵۵- کیلوگرم)، متین رضایی (وزن ۶۳- کیلوگرم)، رضا کلهر (وزن ۷۳- کیلوگرم) و ابوالفضل عباسی (وزن ۷۳+ کیلوگرم) برای حضور در این اردو دعوت شدند.

این نفرات به همراه محمدرضا زوار به عنوان سرمربی در این کمپ تمرینی شرکت خواهند کرد.

کمپ بین المللی سوچی توسط فدراسیون تکواندو روسیه و با حمایت کمیته بین المللی المپیک این کشور برگزار می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *