یکشنبه , ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

تیم ملی کاراته نتایج خوبی در ترکیه کسب کرد/ شکست‌ها اتفاقی بود

محمد بهرامی با بیان مطلب فوق به “ورزش تایمز” گفت: رقابتهای «کاراته وان» ترکیه در سطح فنی خوبی برگزار شد. مدتهاست تمرین و فعالیت‌های تیم‌های مطرح دنیا بخصوص ترکیه را دنبال می‌کنم و می‌دانستم که اغلب کاراته کاها با بهترین شرایط به استانبول می آیند و رقابتهای سطح بالایی را به همین واسطه شاهد بودیم.

وی در مورد عملکرد تیم ملی کاراته در استانبول تاکید کرد: تیم ملی کاراته ایران نیز در شرایطی که کشور تحت تأثیر همه گیری کرونا قرار داشت، تمرینات خود را با تمهیدات فدراسیون و کادر فنی از مدتها قبل آغاز کرده بود و به همین دلیل با آمادگی خوبی روی تاتامی استانبول ظاهر شد. پیش بینی من کسب نتایج خوب در ترکیه بود که همین اتفاق هم افتاد و شکست مهدیزاده و عسگری هم جزو اتفاقات مرسوم مسابقات است و خیلی زود جبران خواهد شد.

رئیس کمیته مربیان فدراسیون کاراته ادامه داد: کاراته ایران روند خوبی را طی دو سال گذشته در پیش گرفته است. کادر فنی تیم ملی با حضور شهرام هروی در رأس آن به خوبی تیم خود را مدیریت کرده و با ایجاد همدلی و وفاق یک تیم به تمام معنا که همه برای موفقیت آن تلاش می‌کنند را ساخته و این خود جای تقدیر دارد.

بهرامی به حضور کاراته در المپیک هم اشاره کرد و گفت: کاراته میدان سخت و متفاوتی با تمام مسابقات و رویدادهایی است که پیش از این برگزار شده، کادر فنی باید این موضوع مهم را مد نظر داشته باشد. تیم‌های مردان و بانوان ایران عملکرد خوبی داشته‌اند و با برنامه به سوی بزرگترین میدان ورزشی جهان پیش می‌روند و امیدوارم بتوانند از این رقابتهای پر اهمیت با دست پر برگردند.

وی در پایان به برنامه‌های خود برای کمیته مربیان هم اشاره کرد و گفت: در آخرین جلسه‌ای که با رئیس فدراسیون داشتیم پیشنهاد سازماندهی اعزام مربیان برتر ایران به کشورهایی که نیاز به مربی دارند را ارائه دادیم که خیلی مورد توجه ایشان قرار گرفت. ما قهرمانان زیادی داریم که به دوران مربیگری رسیده‌اند، در کنار آنها نیز مربیان سازنده زیادی هستند که توانایی فعالیت در کشورهای دیگر را دارند. پس از تدوین شرایط لازم در این خصوص اطلاع رسانی خواهیم داشت. برنامه‌ای که می‌تواند برای کاراته ایران خیلی مفید باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *