پنجشنبه , ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰

تیم ملی تکواندو راهی چین می شود/ محمدی جایگزین رجبی شد


به گزارش “ورزش تایمز”، در حالی که پیش از این سرمربی تیم ملی تکواندو اسامی نفرات اعزامی به رقابتهای انتخابی گرند اسلم در چین را با حضور سعید رجبی در وزن ۸۰+ کیلوگرم اعلام کرده بود، اما در لیستی که امروز اعلام شده، نامی از وی دیده نمی شود. 

احمد محمدی که در زمان برگزاری مسابقات انتخابی مشکل ساز شده بود، جایگزین سعید رجبی شد تا تیم مردان با ترکیب حمیدرضا هادیان، هادی تیران ولی پور، ابراهیم صفری، ابوالفضل یعقوبی، میرهاشم حسینی، سروش احمدی، مهدی خدابخشی، عرفان ناظمی و احمد محمدی راهی چین شود.

در بخش زنان ناهید کیانی، سودابه پورصادقی، پریسا جوادی، مهسا پورمیرزا ، مبینا بابالو، فاطمه مصطفایی و زهرا پوراسماعیل به به این رقابتها اعزام می شوند. همچنین با درخواست سه نفر از قهرمانان و موافقت سازمان تیم های ملی و کادر فنی بهزاد ایلخانی، ملیکا میرحسینی و زهرا شیدایی نیز به این مسابقات اعزام می شوند.

 نخستین دوره مسابقات گرند اسلم تکواندو اواخر سال جاری میلادی با حضور برترین های تکواندو جهان به میزبانی شهر «ووشی» چین برگزار می‌شود. این رقابت‌ها با حضور بهترین‌های تکواندو جهان در دو گروه زنان و مردان در اوزان المپیکی برگزار خواهد شد که به قهرمان مسابقات ۷۰ هزار دلار، نایب قهرمان ۲۰ هزار دلار و نفر سوم ۱۰ هزار دلار پاداش تعلق می‌گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *