شنبه , ۲۷ بهمن ۱۳۹۷

تیم ملی با چهار تکواندوکار راهی فجیره می شود

 به گزارش “ورزش تایمز”، مرحله نهایی مسابقات گرندپری تکواندو روزهای اول تا دوم آذرماه به میزبانی امارات در شهر فجیره برگزار خواهد شد. در این دوره از مسابقات، ۱۲۸ تکواندوکار از ۳۸ کشور به رقابت خواهند پرداخت که به نفرات برتر اول تا سوم  از ۸۰ تا ۲۸.۸ امتیاز تعلق خواهد گرفت. 

بر اساس لیست اعلامی از سوی سایت رسمی فدراسیون جهانی، تیم تکواندو ایران در وزن ۸۴- کیلوگرم نماینده ای ندارد. در وزن آرمین هادی پور با رنکینگ چهار و فرزان عاشورزاده با رنکینگ شش، در وزن ۶۸- کیلوگرم ابوالفضل یعقوبی با رنکینگ ۱۵ و در وزن ۸۴+ کیلوگرم سجاد مردانی با رنکینگ ۵ جواز حضور در این رقابت ها را کسب کردند.

اما کره جنوبی با ۱۲ تکواندوکار بیشترین نماینده را در این رقابتها دارد. کشورهای روسیه، انگلستان و ترکیه نیز هر کدام با هفت تکواندوکار در رده های بعدی هستند. کرواسی ۶ نماینده، اسپانیا، مکزیک، بلژیک، چین و آمریکا هر کدام ۵ نماینده دارند و ایران به همراه کانادا و آلمان نیز هر کدام چهار تکواندوکار دارند. 

طبق برنامه در روز نخست تکواندوکاران اوزان ۵۸- و ۸۰+ کیلوگرم مردان و اوزان ۴۹- و ۶۷+ کیلوگرم زنان به روی «شی هاپ چانگ» می روند. در روز دوم نیز در بخش مردان تکواندوکاران ۶۸- و ۸۰- و در بخش زنان ۵۷- و ۶۷- کیلوگرم مبارزات خود را برگزار می کنند. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *