پنجشنبه , ۷ مرداد ۱۴۰۰

تکواندوکار سابق تیم ملی ایران در تمرین تیم ملی کرواسی

به گزارش “ورزش تایمز”، ابوالفضل یعقوبی که از رده سنی نوجوانان عضو تیم تکواندو ایران بوده، این روزها در کرواسی است و در تمرینات تیم ملی تکواندو این کشور شرکت می‌کند. وی که به دلیل آسیب دیدگی و بیماری مجبور به ترک تیم ملی شد، مدتها بود در امارات تمرین می‌کرد و در چند تورنمنت نیز شرکت کرد.

یعقوبی چند روز قبل در صفحه شخصی خود از تیم ایران خداحافظی کرد و راهی کرواسی شد تا در تمرینات تیم ملی تکواندو این کشور شرکت کند. اینکه آیا او قصد ماندن در کرواسی را دارد یا خیر مشخص نیست.

یعقوبی در تماس “ورزش تایمز”، با تایید اینکه در کرواسی است و به همراه اعضای تیم ملی این کشور تمرین می‌کند، پاسخ روشنی به این سوال که قصد حضور در تیم ملی این کشور را دارد یا خیر، نداد.

وی با بیان اینکه در شرایط فعلی چیزی مشخص نیست، این سوال را باقی گذاشت که آیا تکواندوکار دیگری از تیم ملی ایران بار سفر را بسته به خارج از ایران کوچ کرده است؟

با توجه به اینکه از آخرین حضور یعقوبی در تیم ملی ایران بیش از سه سال می گذرد، طبق قوانین فدراسیون جهانی، یعقوبی مشکلی برای مبارزه برای کشور دیگری ندارد. باید منتظر ماند که آیا اقدامی از سوی مسئولان مربوطه در این خصوص صورت می گیرد.

این تکواندوکار ۲۵ ساله‌ای مدال طلای ۲۰۱۲ نوجوانان جهان، مدال نقره نوجوانان جهان در سال ۲۰۱۳ و مدال برنز بزرگسالان جهان در سال ۲۰۱۵ را به همراه تیم ملی ایران کسب کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *