جمعه , ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰

تکواندوکاران ایران رقبای خود را شناختند


به گزارش “ورزش تایمز”، این دوره از مسابقات با حضور ۲۴۸ تکاندوکار در سالن «تای هو» شهر «ووشی» آغاز خواهد شد. در روز نخست این رقابت‌ها، فردا پنجشنبه دوم دوم آذرماه تکواندوکاران اوزان ۴۹- و ۶۷+ کیلوگرم زنان و ۶۸- و ۸۰+ کیلوگرم مردان برای کسب سهمیه حضور در مسابقات گرنداِسلم ۲۰۱۷ تلاش می کنند.

در گروه مردان ابوالفضل یعقوبی در وزن ۶۸- کیلوگرم پس از یک‌ دور استراحت به مصاف برنده دیدار نماینده میزبان و کره‌جنوبی می‌رود. سروش احمدی دور نخست «سالائو شوخرات» از ازبکستان را پیش رو دارد و میرهاشم حسینی نیز بعد از استراحت در دور نخست، به مصاف برنده دو مبارز از کشور میزبان می رود. در وزن ۸۰+ کیلوگرم احمد محمدی نماینده کشورمان ابتدا با نماینده کشور میزبان پیکار می کند و در صورت پیروزی به مصاف برنده میزبان و آذربایجان می‌رود.

در گروه زنان سودابه صادقی در وزن ۴۹- کیلوگرم ابتدا باید «کابررا تورتوسا» از اسپانیا مبارزه کند و در ادامه نیز به دیدار «تامیک کریستانیا» از کرواسی وی رود. ناهید کیانی در همین وزن دور نخست به مصاف «لیانگ ونلی» از چین می رود و در ادامه نیز باید برنده دیدار ژاپن و چین را شکست دهد.

در وزن ۶۷+ کیلوگرم فاطمه مصطفایی در نخستین گام به مصاف تکواندوکاری از چین می‌رود. زهرا پور اسماعیل و ملیکا میرحسینی دیگر نمایندگان کشورمان در این وزن در نخستین مبارزه برابر یکدیگر قرار می گیرند.

این دوره از مسابقات به مدت دو روز در کشور چین برگزار می شود و نفرات اول تا سوم هر وزن جواز حضور در رقابتهای گرند اسلم را کسب خواهد کرد. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *