یکشنبه , ۲۸ بهمن ۱۳۹۷

تکواندوکاران ایران رقبای خود را شناختند.

به گزارش خبرنگار اعزامی مهر به جاکارتا، این دوره از مسابقات از فردا شنبه همزمان با روز نخست این بازیها آغاز می شود. رقابتهای تکواندو در این دوره از روز یکشنبه ۲۸ مردادماه با رقابت‌های پومسه یا همان اجرای فرم آغاز می‌شود که در بخش مردان کوروش بختیار، امیررضا مهربان و علی سهرابی و در بخش زنان مهسا صادقی، مرجان سلحشوری و فاطمه حسام نمایندگان پومسه کشورمان هستند.

اما رقابت‌ها در بخش مبارزه از دوشنبه ۲۹ مردادماه با پیکارهای اوزان ۵۳- و ۶۷- کیلوگرم زنان و ۵۸- کیلوگرم مردان آغاز می‌شود. الهه شیدایی در اولین با «آراگون» از ژاپن پیکار می کند و سپس برای رسیدن به نیمه نهایی با برنده ازبگستان و قزاقستان پیکار خواهد کرد.ملیکا میرحسینی ابتدا «بک تای» از ویتنام را پیش رو دارد و سپس به دیدار برنده مبارزه سریلانکا و اردن می رود. فرزان عاشورزاده هم دور نخست استراحت دارد و در ادامه به مصافبرنده کامبوج و تاجیکستان خواهد رفت. 

سه شنبه ۳۰ مردادماه و در روز دوم، مبارزات اوزان ۵۷- و ۶۷+ کیلوگرم گروه زنان و ۸۰+ کیلوگرم مردان پیگیری می‌شود که پریسا جوادی در گام نخست به دیدار «برگووانوا» از قزاقستان می رود و در صورت برتری با «زانگوشی» از چین پیکار خواهد کرد.  ، زهرا پوراسماعیل در اولین دیدار خود «اوسپیووا» از ازبکستان را پیش رو دارد و در ادامه با برنده سریلانکا و کامبوج مبارزه می کند.  سعید رجبی هم در اولین مبارزه خود «لی سئونگ وان» از کره جنوبی را پیش رو دارد و سپس با برنده فیلیپین و چین مبارزه خواهد کرد. 

چهارشنبه ۳۱ مردادماه و در روز سوم این رقابت‌ها مبارزات اوزان ۶۳- و ۸۰- کیلوگرم گروه مردان برگزار می شود که میرهاشم حسینی بعد از یک دور استراحت، با برنده مبارزه قطر و فیلیپین پیکار می کند. مهدی خدابخشی طبق قرعه دور نخست استراحت دارد و در ادامه با برنده مبارزه تکواندوکاران کره جنوبی و بحرین مبارزه خواهد کرد.

پنجشنبه اول شهریورماه در روز پایانی تکواندوکاران اوزان ۴۹- کیلوگرم زنان و ۶۸- کیلوگرم گروه مردان به روی «شی هاپ چانگ» می روند که  ناهید کیانی در اولین دیدار باید با «آشمیتا» از نپال مبارزه کرده و در ادامه به دیدار برنده قزاقستان و فیلیپین برود.  امیرمحمد بخشی دور نخست استراحت دارد و سپس به مصاف برنده ازبکستان و افغانستان می رود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *