شنبه , ۴ بهمن ۱۳۹۹

تعطیلی ۱۱ روزه تیم‌های ملی تکواندو/ تأخیر دوباره اردوی بانوان

به گزارش “ورزش تایمز” و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، با در خواست سازمان تیم‌های ملی ظهر روز گذشته (دوشنبه – ۱۴ مهرماه) جلسه‌ای با حضور سیدمحمد پولادگر رئیس فدراسیون تکواندو، زهرا سروی نایب رئیس بانوان، هادی ساعی مدیرفنی تیم ملی تکواندو مردان، آرش فرهادیان رئیس سازمان تیم‌های ملی، و کادرفنی تیم‌های ملی تکواندو مردان و زنان و پاراتکواندو کشورمان برگزار شد.

مجوزها، محدودیت‌ها و پروتکل‌های بهداشتی در این جلسه مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت که در نهایت تاریخ جدید از سرگیری تمرینات تیم‌ملی تکواندو و پاراتکواندو مشخص شد و قرار شد اردوی تیم‌ملی تکواندو بانوان نیز که پیش از این قرار بود از ۲۰ مهرماه آغاز شود، به ۲۷ مهرماه موکول شود.

طبق این برنامه اردوی تیم‌های ملی تکواندو و پاراتکواندو کشورمان روز ۱۶ مهرماه به منظور استراحتی چند روزه به پایان می‌رسد و از ۲۷ مهرماه همزمان با اردوی تیم‌ملی تکواندو بانوان در مرکز جهانی تکواندو آغاز می‌شود.

تیم ملی تکواندو مردان با ترکیب آرمین هادی پور و میرهاشم حسینی دو المپین تکواندو کشورمان و سجاد مردانی و امیرمحمد بخشی تمرینات خود را سپری می‌کند. در بخش پاراتکواندو نیز مهدی پوررهنما و اصغر عزیزی پارالمپین‌های تکواندو کشورمان تمرینات خود را پیگیری می‌کنند.

مهلا مؤمن زاده و غزل سلطانی در وزن اول المپیکی (۴۹- کیلوگرم) و ناهید کیانی و یلدا ولی نژاد در وزن دوم المپیکی (۵۷- کیلوگرم) نیز در گروه زنان به اردوی تیم ملی دعوت شده‌اند.

نکته مهم در مورد این خبر اینکه اردوی تیم ملی تکواندو بانوان که باید در رقابتهای انتخابی المپیک شرکت کنند برای دومین بار به تعویق افتاد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *