سه شنبه , ۲۵ دی ۱۳۹۷

برنامه ملی پوشان کاراته ایران در روز نخست رقابتهای جهانی

به گزارش “ورزش تایمز”، این دوره از مسابقات فردا سه شنبه ۱۵ آبان ماه با حضور حضور ۱۱۱۷ کاراته کا از ۱۴۰ کشور جهان به میزبانی اسپانیا در سالن «ویزینک» شهر مادرید آغاز می شود. در روز نخست در روز نخست رقابتهای کاتا انفرادی و بانوان، مبارزات کومیته اوزان ۸۴- و ۸۴+ کیلوگرم مردان، ۶۸- و ۶۸+ کیلوگرم زنان در مرحله مقدماتی برگزار خواهد شد. 

بر اساس قرعه کشی انجام شده پگاه زنگنه در وزن ۶۸- کیلوگرم دور نخست به مصاف « لئون مارتینز سریلس» از شیلی می رود و در صورت برتری باید با برنده روسیه و مونته نگرو پیکار کند. حمیده عباسعلی در وزن ۶۸+ کیلوگرم پس از یک دور استراحت با برنده سنگال و مصر پیکار می کند. 

سجاد گنج زاده در وزن ۸۴+ کیلوگرم دور نخست «شادینکوف» از قرقیزستان را پیش رو دارد و در صورت برتری با برنده قطر و بلژیک پیکار می کند. ذبیح الله پورشیب سرگروه تیم ملی ایران پس از یک دور استراحت با «زاپاتا» از اسپانیا مبارزه می کند و در صورت برتری یکی از کاراته کاهای آلمان، چین تایپه یا آمریکا را پیش رو خواهد داشت. 

در کاتای انفرادی مردان ابوالفضل در اولین دیدار با «یوکی یوجیهارا» از سوئیس پیکار می کند و در صورت برتری به دیدار یکی از کاتاروهای بورکینافاسو، بلژیک یا عمان می رود. فاطمه صادقی هم در کاتای بانوان ابتدا باید با «ریم مداقی» از تونس مبارزه کند.

براساس برنامه اعلام شده مسابقات از ساعت ۱۰ صبح به وقت محلی(۱۲/۳۰ به وقت تهران) با برگزاری مسابقات کاتای انفرادی مردان آغاز می شود. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *