سه شنبه , ۲۵ دی ۱۳۹۷

برنامه مبارزات شش تکواندوکار ایران در روز دوم

به گزارش “ورزش تایمز”، در ادامه این رقابتها که در سالن «پوتوا» شهر هوشیمینه جریان دارد در روز دوم این رقابتها مبارزات اوزان ۶۳-، ۸۰- و ۸۷- کیلوگرم مردان و ۵۳-، ۶۷- و ۷۳- کیلوگرم زنان برگزار می شود. سروش احمدی در وزن ۶۳- کیلوگرم دور نخست استراحت خواهد داشت و سپس با برنده دیدار فیلیپین و سنگاپور پیکار می‌کند.

مهدی خدابخشی در وزن ۸۰- کیلوگرم ابتدا با قرعه استراحت روبه رو است و در ادامه با برنده دیدار فیلیپین و بوتان مبارزه خواهد کرد. در وزن ۸۷- کیلوگرم پوریا عرفانیان ابتدا به مصاف نماینده چین می رود و سپس با « سئونگ هوآن لی»  نایب قهرمان کره ای بازی‌های یونیورسیاد ۲۰۱۷ می‌رود. احمد محمدی دیگر نماینده کشورمان در این وزن نیز پس از یک‌دور استراحت رو در روی برنده دیدار ازبکستان و عربستان قرار می‌گیرد.

تیم ایران در بخش بانوان و وزن ۵۳- کیلوگرم نماینده دارد. ملیکا میرحسینی در وزن ۶۷- کیلوگرم در اولین دیدار با «مارگارت ماریا رگی» از هندوستان مبارزه می کند و سپس به مصاف «دابین لی» از کره جنوبی دارنده قهرمان بازی‌های یونیورسیاد ۲۰۱۷، قهرمان بازی‌های آسیایی ۲۰۱۴ و یک مدال نقره و دو برنز گرندپری ۲۰۱۷ می رود. هانیه اخلاقی در وزن ۷۳- کیلوگرم ابتدا با نماینده هندوستان مبارزه می کند و پس از آن رو در روی هوگوپوشی از کره جنوبی قرار می گیرد.

شایان ذکر است در روز نخست این مسابقات، فرزان عاشورزاده ، مهدی جلالی و ناهید کیانی سه مدال نقره و آرمین هادی پور هم یک نشان برنز برای تیم کشورمان کسب کردند. ابراهیم صفری، طیبه پارسا، کیانا اخوان و سودابه صادقی نیز از دور مسابقات حذف شدند.  

این دوره از مسابقات امروز شنبه با حضور ۲۶۷ تکواندوکار از ۳۴ کشور آغاز شده و عصر دوشنبه به پایان می رسد.  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *