جمعه , ۲۵ مرداد ۱۳۹۸

برنامه سه تکواندوکار ایران در روز نخست

به گزارش “ورزش تایمز”، این دوره از مسابقات با حضور ۹۷۵ تکواندوکار از ۱۵۰ کشور به میزبانی انگلستان در شهر منچستر برگزار خواهد شد. در روز نخست تکواندوکاران اوزان ۴۶- و ۷۳- کیلوگرم گروه زنان و ۵۸- کیلوگرم مردان به میدان می‌روند که تیم کشورمان سه نماینده دارد. مهلا مومن‌زاده، اکرم خدابنده و محمدحسن پلنگ افکن از تیم ایران به دیدار رقبای خود می‌روند.

در وزن ۴۶- کیلوگرم زنان که ۳۹ تکواندوکار حضور دارند مهلا مومن‌زاده دور نخست «آینور یواشپای» از قزاقستان را پیش رو دارد و سپس به مصاف «جوردین اسمیت» از انگلستان خواهد رفت.

اکرم خدابنده سرگروه تیم بانوان ایران در وزن ۷۳- کیلوگرم که ۳۰ تکواندوکار ثبت نام کرده‌اند ابتدا با «کانسل دنیز» از قزاقستان پیکار می‌کند و در صورت برتری، برنده دیدار ساحل عاج و اسپانیا را پیش رو خواهد داشت.

محمدحسن پلنگ افکن تنها نماینده تیم مردان ایران در وزن ۵۸- کیلوگرم (که ۵۹ تکواندوکار در آن حضور دارند) در اولین گام به مصاف «جفرسون اُچوآ» از کلمبیا می‌رود و در ادامه «تاوین هانپراب» از تایلند نایب قهرمان المپیک ریو ۲۰۱۶ را پیش رو خواهد داشت.

براساس برنامه اعلام شده مسابقات هر روز تا مرحله نیمه نهایی ادامه پیدا می‌کند و دیدارهای فینال فردای آن روز برگزار خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *