شنبه , ۹ اسفند ۱۳۹۹

برنامه‌های تیم ملی تکواندو در بخش پومسه تشریح شد

به گزارش “ورزش تایمز”، بر اساس اعلام فدراسیون جهانی تکواندو، رقابتهای قهرمانی جهان در بخش پومسه به صورت آنلاین برگزار خواهد شد. طبق بخشنامه فدراسیون جهانی، تیم‌های ملی می‌بایست تا ۲۳ آبان ماه ثبت نام خود را روی سایت مسابقات قطعی کنند. این درحالیست که فدراسیون تکواندو کشورمان نه تنها خبر برگزاری این رقابتها را پوشش نداده بلکه برنامه‌های رقابتهای انتخابی را نیز اعلام نکرده است.

حسینعلی نظری سرمربی تیم ملی پومسه کشورمان در خصوص برگزاری این مسابقات به “ورزش تایمز” گفت: فدراسیون تاکنون در خصوص این رقابتها تصمیمی اتخاذ نکرده و در صورتی که شرکت تیم ملی کشورمان در این مسابقات قطعی شود، ما نیز برنامه‌های خود را اجرایی خواهیم کرد.

وی افزود: تلاش مدیریت ما در این رابطه اقتضایی است و آنچه که به سود تکواندو کشور باشد رقم خواهد خورد. در این خصوص باید با استفاده از سیستم مجازی وارد عمل شویم تا در شرایط شیوع ویروس کرونا خدای ناکرده تکواندوکاران با مشکل مواجه نشوند.

نظری افزود: مسابقات این دوره در دو بخش آزاد و ملی برگزار می‌شود که در بخش آزاد شرکت کنندگان می‌توانند فیلم‌های خود را در قسمت‌های مختلفی که در بخشنامه آمده تهیه و ارسال کنند. یکی از بخش‌های جذاب آن برگزاری مسابقات خانوادگی است، یعنی پسر و پدر، دختر و پدر، پدر بزرگ و نوه و … می‌توانند به صورت تیمی در مسابقات شرکت کنند.

سرمربی تیم ملی در مورد نحوه تشکیل تیم ملی هم گفت: بدون شک برگزاری مسابقات انتخابی در دستور کار خواهد بود، البته اطلاعاتی که از پومسه روها داریم نیز در این رقابتها مورد نظر خواهد بود. ولی هر چه هست از طریق فضای مجازی کار را پیش خواهیم برد. ضمن اینکه در تهیه و ارسال فیلم پومسه ملی پوشان نظارت مستقیم خواهیم داشت تا بهترین اتفاق برای تکواندو ایران در این دوره رقم خورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *