پنجشنبه , ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰

برتری پارس جنوبی در مهمترین دیدار لیگ برتر ووشو


به گزارش “ورزش تایمز”، امروز سه شنبه هشت بازی از هفته سوم و چهارم رقابتهای لیگ برتر ووشو در آکادمی ووشو برگزار شد و پارس جنوبی برابر دانشگاه آزاد به پیروزی ۱۰ بر ۴ دست یافت تا خود را به عنوان مدعی اصلی قهرمانی معرفی کند.

در بخش تالو، پارس جنوبی چهار بر یک از حریف خود پیش افتاد و سپس در مبارزات ساندا نیز برتری پارسی ها ادامه یافت تا این تیم با کسب پیروزی ۱۰ بر ۴ موفق به کسب سه امتیاز در این مبارزه شود.

پارس جنوبی در این رقابت حساس، «یوسف صبری»، «محسن محمدسیفی» و «حمیدرضا قلی پور» را در اختیار نداشت و از سوی دیگر «سجاد عباسی» نیز به دلیل آسیب دیدگی نتوانست دانشگاه آزاد را همراهی کند.

در ساندا، «مهدی محمدی»، «سعید فاضلی»، «امیر کریمی»، «یزدان میرزایی»، «معین تقوی» و «امیر فضلی» پیروزی های پارس جنوبی را کسب کردند و «محسن ریاحی»، «عرفان آهنگریان» و «محمدرضا سهندی» نیز بردهای دانشگاه آزاد را رقم زدند.

نتایج دیدارهای امروز به شرح زیر می باشد:

هیات البرز ۷ – شهرداری ملارد ۷

دانشگاه آزاد ۴ – پارس جنوبی ۱۰

پاس ناجا ۱۳ – دانشگاه پیام نور یک

دانشگاه پیام نور ۳ – شهرداری دامغان ۱۱

پاس ناجا ۱۳ – شهرداری ملارد یک

هیات البرز یک – باشگاه مقاومت ۱۳

شهرداری دامغان ۲ – پارس جنوبی ۱۲

دانشگاه آزاد ۱۱ – باشگاه مقاومت ۳

در جدول رده بندی، تیم پارس جنوبی با ۱۲ امتیاز صدرنشین است، دانشگاه آزاد با ۹ امتیاز و تفاضل ۱۸ در رتبه دوم قرار دارد و باشگاه مقاومت با ۹ امتیاز و تفاضل ۱۴ در جایگاه سوم ایستاده است.

پاس ناجا با ۶ و شهرداری دامغان با ۳ امتیاز در رتبه های چهارم و پنجم قرار دارند.

شهرداری ملارد و هیات البرز مشترکا با یک امتیاز و تفاضل برابر جایگاه ششم را در اختیار دارند و دانشگاه پیام نور هم امتیازی کسب نکرده است. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *