شنبه , ۱۴ تیر ۱۳۹۹

برتری منصوریان، صبری و عارفی‌مقام در گام نخست

به گزارش “ورزش تایمز”، پانزدهمین دوره رقابتهای ووشو قهرمانی جهان صبح امروز با حضور ۶۰۰ ووشوکار از ۱۰۲ کشور به میزبانی چین در سالن «مین هانگ» شهر شانگهای آغاز شد. در رقابتهای نوبت عصر تیم کشورمان سه نماینده در بخش ساندا داشت که در سه نفر رقبای خود را شکست دادند. 

در مبارزات وزن ۶۵- کیلوگرم زنان، الهه منصوریان در پیکار با «آلیس کوردونیر» از فرانسه در دو راند متوالی به پیروزی دست یافت و راهی مرحله نیمه نهایی شد. وی برای صعود به مبارزه نهایی باید با  «لیدا سلماح» از لبنان مبارزه کند. 

در وزن ۷۵ کیلوگرم یوسف صبری «مازخان» از پاکستان را شکست داد و در ادامه برای صعود به نیمه نهایی باید «بنبدرا» از فرانسه مبارزه کند.  ضمن اینکه میلاد عارفی مقام هم در ۸۵ کیلوگرم برابر«دانیل سرجیو» از رومانی صاحب برتری شد. وی نیز برای صعود به نیمه نهایی «اصلان زینال» از ترکیه را پیش رو خواهد داشت. 

در مبارزات صبح امروز هم  عرفان آهنگریان در وزن  ۶۵ کیلوگرم «جاناتان سوزا برادو» از برزیل را شکست داد و در رقابتهای تالو بخش زنان هم زهرا کیانی با امتیاز ۹.۵۴ در فرم «جین شو» بعد از نمایندگان ماکائو، ویتنام و کره جنوبی چهارم شد. 

این مسابقات به مدت چها روز در شانگهای ادامه خواهد داشت. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *