شنبه , ۴ بهمن ۱۳۹۹

برتری مدعیان اصلی صعود در مبارزه نخست/ اتفاق عجیب در یک دیدار

به گزارش “ورزش تایمز”، رقابت‌های لیگ برتر تکواندو باشگاه‌های کشور تحت عنوان جام خلیج فارس، گرامیداشت سردار سلیمانی صبح امروز پنجشنبه با حضور تیم‌های پارسیان البرز، فرمانیه، لوازم خانگی کن، دانشگاه آزاد و پالایش نفت آبادان در خانه تکواندو آغاز شد.

در هفته نخست دانشگاه آزاد به دیدار پارسیان البرز رفت و لوازم خانگی کن و پالایش نفت آبادان هم برابر یکدیگر صف آرایی کردند. فرمانیه هم استراحت داشت.

در جریان این دیدارها تیم دانشگاه آزاد موفق شد با نتیجه ۵ بر ۳ برابر تیم تازه وارد پارسیان البرز به برتری دست یافت. هادی تیران ولی پور، دانیال بزرگی، آرش ابراهیم زاده، فرشاد قیاس شندی و امیررضا صفرخانلو برای دانشگاه آزاد و مصطفی رضایی، علی قدوسی و مهران سعیدی هم برای تیم پارسیانا البرز صاحب پیروزی شدند.

اتفاق عجیب در لیگ تکواندو

در جریان دیدار دو تیم دانشگاه آزاد و فتح صدر البرز نام آرمین هادی پور در ترکیب دانسگاه آزاد قرار گرفت، ولی ملی پوش دانشگاه شرایط بازی پیدا نکرد تا در زمان مبارزه نام صفرخانلو بر خلاف مقررات جایگزین هادی پور شود. البته که این ورزشکار در رقابت با سیفی از پارسیان البرز پیروز شد.

سئوال اصلی از کمیته برگزاری این است که «دلیل این جابجایی چه بوده و بر اساس کدام قانون. ترکیب تیم بعد ار شروع بازی تغییر کرده است؟»

در دیگر دیدار هفته نخست لوزام خانگی کن در پیکار با پالایش نفت آبادان هفت بر یک به پیروزی دست یافت. در این دیدار امیرمحمد بخشی، محمد حسین زاهدی، عرفان مرادی، محمد مهدی عمادی، امیر صامنی، علیرضا نادعلیان و مهران برخورداری هفت پیروزی تیم لوازم خانگی کن را کسب کردند و احسان عبدالوند هم تنها تکواندوکار پیروز نفتی‌ها بود.

در ادامه مسابقات امروز فرمانیه با لوازم خانگی کن پیکار می‌کند، دانشگاه آزاد به مصاف پالایش نفت آبادان می‌رود و در آخرین بازی هم دو تیم پارسیان البرز و فرمانیه با هم پیکار می‌کنند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *