شنبه , ۴ بهمن ۱۳۹۹

برانکو: همیشه پیروز شدن کار ساده‌ای نیست/ بیرانوند جریمه می‌شود


به گزارش “ورزش تایمز”، برانکو ایوانکوویچ پس از تساوی بدون گل امشب(دوشنبه) پرسپولیس مقابل پدیده مشهد در هفته دوازدهم رقابت های لیگ برتر به خبرنگاران حاضر در سالن کنفرانس ورزشگاه آزادی گفت: چیزی غیر از این انتظار نداشتم. تیم پدیده بی دلیل در رده های بالایی جدول قرار ندارد.

وی ادامه داد: از هواداران پرسپولیس ممنونم. با این حال نمی توانم از بازیکنانم ناراضی باشم. چون تمام تلاششان را انجام دادند. نباید انتظار داشته باشیم که مقابل پدیده بیش از ۱۰ موقعیت گلزنی داشته باشیم.

سرمربی پرسپولیس اظهار داشت: خوبی ما این است که فقط نباختیم. در چنین بازی های باید حواسمان را جمع کنیم که گل نخوریم. اینکه حریفمان نتوانست حتی یک موقعیت گل هم ایجاد کند. از اینکه پیروز نبودیم متاسفم اما باید بدانیم کار ساده ای نیست که همیشه ببریم.

برانکو درباره روند فنی تیمش افزود: از بازی شاگردانم راضی ام. اما باید تمرکز بیشتری داشته باشیم و روند رو به رشد خودمان را ادامه دهیم. پدیده یکی از بهترین تیم هاست. مقابل آنها خوب بودیم. اتفاقا من به آنها تبریک می گویم که خیلی خوب بازی کردند. در چنین بازی هایی مهم است که همان موقعیت های اولیه را گل کنیم اما نتوانستیم و تساوی در ادامه بازی بسیار خطرناک بود.

وی درباره رفتار هواداران در قبال بیرانوند و نوع برخورد او با این هواداران معترض گفت: من نمی‌دانم او چه واکنشی به هواداران داشته است. اما واقعا نمی دانم چرا آنها با هم مشکل دارند. او می تواند سرباز شود و در اختیار خودش باشد.

سرمربی پرسپولیس درباره نشان دادن علامت «هیس» بیرانوند خطاب به هواداران گفت: من آن صحنه را ندیدم. البته که مهم ترین موضوع، هواداران هستند. اما طبیعی است که بازیکن هم انتطار حمایت از آنها را دارد. بازیکن پرسپولیس حداکثر شوق و خواست بردن را در تیمشان دارند. واقعا نمی دانم بیرانوند می خواهد چکار کند؟ من امروز هم با او صحبت کردم و گفت می خواهم بمانم. اگر بیرانوند هیس کرده باشد قطعا جریمه می شود.

برانکو در پاسخ به این سوال که چرا پرسپولیس در چنین بازی هایی پلان دومی ندارد اظهار داشت: من متوجه نمی شوم منظور شما از پلان دوم چیست. پرسپولیس در ۲۰ دقیقه انتهایی فقط روش بازی اش را تغییر داد. نمی توان بیخود و بی جهت روش بازی را تغییر داد. من می توانستم ماهینی را بعد از مصدومیت انصاری به میدان بیاورم اما علوان زاده را آوردم تا ریسک کرده باشیم.

سرمربی پرسپولیس در پاسخ یه سوال “ورزش تایمز” مبنی بر اینکه آیا از عملکرد مسلمان راضی بودید گفت: من درباره عملکرد فردی بازیکنانم صحبت نمی کنم. بشار رسن مصدوم شد و من از تعویضم راضی ام. امروز محرومان خود را نداشتیم و شاید اگر بودند نیمکت بهتری هم پیدا می کردیم. با این حال من از نحوه بازی تمام بازیکنانم راضی ام.

برانکو درباره سوال دیگر “ورزش تایمز” درباره اینکه مشکلات مدیریتی چه تاثیری روی این تیم می گذارد اظهار داشت: مشکلی است که امیدوارم به زودی حل شود. از طرفی هم فکر می کنم بازیکنان حرفه ای دارم و خودشان را وارد این موضوعات نمی کنند. اما طبیعی است هر چقدر کمتر با این مشکلات روبرو شویم بهتر است.

وی در پایان درباره تعطیلی رقابت های لیگ برتر به خاطر برنامه های تیم ملی اظهار داشت: فکر می کنم تعطیلی طولانی مدت دیگری در لیگ نداشته باشیم. به هر حال این موضوعاتی است که برنامه ریزی شده است و باید به این برنامه ها در جهت آمدگی تیم ملی ایران احترام گذاشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *