چهارشنبه , ۲۴ دی ۱۳۹۹

ایمانزاده: تیم تکوانو دانشگاه آزاد در حال پوست اندازی است

رضا ایمانزاده با بیان مطلب فوق به “ورزش تایمز” گفت: بازی‌های گروه دوم از فردا در سالن خانه تکواندو آغاز می‌شود و خدا را شکر می‌کنم که هیچ تیمی انصراف نداد و هر پنچ تیم فردا با انگیزه صعود به میدان می آینده و فکر می‌کنم بازی‌های جذابی را شاهد باشیم.

وی ادامه داد: تیم پاس قوامین انصراف داد و تکواندوکاران تیم در ترکیب فرمانیه به میدان می‌روند و همین موضوع شرایط فنی این گروه را تغییر داده و همانطور که در بازی‌های هفته اول در گروه یک شاهد بازی‌های خوب و اتفاقات زیادی بودیم، در این گروه نیز چنین خواهد بود و چیزی از قبل قابل پیش بینی نیست و این جوانان هستند که نقش تعیین کننده در بازی‌ها خواهند داشت.

مربی دانشگاه آزاد در مورد شرایط این تیم هم گفت: دانشگاه آزاد به عنوان قدیمی ترین تیم لیگ برتر تکواندو هر چند سال یک بار نیاز به پوست اندازی دارد و در فصل جدید ما با توجه به داشتن تیم در رده نوجوانان، از دسترنج خود بهره خواهیم برد. نوجوانان با آتیه در دانشگاه آزاد این فرصت را دارند که راه پیشرفت را به خوبی طی کنند، همانطور که در سالهای قبل خیلی از ملی پوشان این راه را طی کرده و اکنون در تیم‌های دیگر مبارزات خوبی از آنها شاهدیم.

ایمانزاده در پایان گفت: تدارک خوبی برای برگزاری رقابتهای لیگ در شرایط کرونا انجام شده و تیم‌ها با حضور در هتل تست pcr داده و پس از وزنکشی آماده حضور در مسابقات می‌شوند و به نوبه خود برای همه تیم‌های این گروه آرزوی موفقیت داشته و امیدوارم مبارزات جذابی را شاهد باشیم.

رقابتهای لیگ برتر تکواندو در گروه دوم طی روزهای پنجشنبه و جمعه هفته جاری در خانه تکواندو برگزار خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *