پنجشنبه , ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

الهامی قرارداد حرفه‌ای جدید امضا کرد/ اعلام زمان مبارزه تکراری

به گزارش “ورزش تایمز”، مازیار الهامی که بعد از کناره گیری از تیم ملی کاراته، وارد دنیای حرفه‌ای شده، هشتم آذرماه در چارچوب مسابقات «NFG» به مصاف «پاول» بلاروسی رفت و با اشتباه داوری باخت و کمربند قهرمانی را از دست. وی بعد از این مبارزه به اشتباهات داوران اعتراض کرد و مورد قبول قرار گرفت.

سازمان فوق زمان برگزاری دیدار تکراری این مبارزه را «آگوست» ۲۰۲۱ (مردادماه ۱۴۰۰) اعلام کرده است و الهامی و این رزمی کار حرفه‌ای یک بار دیگر در قفس NFG بر سر کمربند قهرمانی مبارزه خواهند کرد.

از سوی دیگر الهامی برای برگزاری شش دیدار با سازمان WIRLD COBAT GAIMZ به توافق رسیده و قرار است شش مبارزه در این سازمان انجام دهد.

الهامی در این مورد به “ورزش تایمز” گفت: پس از اعلام رسمی زمان تکرار بازی قبلی از سوی سازمان NFG مشخص شد که حق با من بوده و داور اشتباه بزرگی انجام داده است و به تمام حرف و حدیث‌ها خاتمه داد. تمرینات بسیار خوبی را پس از بازگشت از بلاروس آغاز کرده‌ام. روی فنون خاک و جوجیتسو تمرکز کرده دارم و ان شاءالله در مبارزه بعدی نتیجه بهتری خواهم گرفت.

وی ادامه داد: در سازمان جدید سطح فنی بالا و مسابقات سختی تری پیش رو دارم. اولین مبارزه من در این سازمان ۲۱ فروردین ماه است و تلاش دارم به ارائه مبارزه‌ای سطح بالا همچنان پرچمدار خوبی برای ورزش‌های رزمی ایران باشم.
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *