شنبه , ۲۷ بهمن ۱۳۹۷

اردوی تدارکاتی در هلند مشکل را حل می‌کند/ نقایص باید برطرف شود

مهران بهنام فر با بیان مطلب فوق به “ورزش تایمز” اظهار داشت: مرحله دوم اردوی آماده سازی تیم دو نفره ایران برای حضور در المپیک ۲۰۱۸ آرژانتین روز شنبه به پایان رسید و پس از چند روز استراحت، کاراته کاها از ۱۰ مردادماه دوباره به اردو بازخواهند گشت.

وی افزود: دو سهمیه برای حضور در این بازیها کسب کردیم که در هر مرحله از اردو با دعوت از کاراته کاهای دیگر تلاش داریم خلاء حریف تمرینی را پرکنیم. در این مسیر برخی ملی پوشان از جمله علی فداکار و ابراهیم حسن بیگی نیز به ما کمک می کنند.

سرمربی تیم های نوجوانان و جوانان کاراته ادامه داد: به دلیل آنکه اردوهای آماده سازی در تداوم مسابقات قهرمانی آسیا و گزینشی المپیک است، دو کاراته کای ما شرایط خوبی دارند و تلاش ما این است که برنامه اردوها و تمرینات فرسایشی نبوده و روی آنها تاثیر منفی نداشته باشد. از همین رو عزیزی تمرینات بدنسازی را طبق برنامه پیگیری می کند و در بخش های فنی هم که خودم با آنها تمرین می کنم.

بهنام فر در خصوص مشکلات تیم هم گفت: امکانات خوبی در اختیار داریم، با همکاری مسئولان شرکت پخش فرآورده های نفتی سالن بدنسازی این مجموعه به صورت کامل در اختیار ما قرار گرفته، که جا دارد از سیدی و توکلی هم تشکر کنم. ضمن اینکه رایزنی خوبی با مهدی بیجارزاده از قهرمانان سابق کاراته داشتیم تا بادی اتک مکمل های ورزشی به عنوان یکی از نیازهای ضروری چهار کاراته کای دختران و پسران در اختیار قرار دهد. در جلسه ای هم که در کمیته ملی المپیک داشتیم، سجادی قول مساعد داد پس از اعزام گروه نخست از ورزشکاران به جاکارتا، اسکان ما هم به هتل المپیک منتقل  شود.

وی به کمبود دیدارهای تدارکاتی هم اشاره کرد و گفت: ما برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا و رقابتهای کسب سهمیه هم این را داشتیم، ولی اگر می خواهیم در بوینس آیرس به نتیجه مطلوب دست پیدا کنیم باید این نقیصه را رفع کنیم. البته مسئولان فدراسیون به خوبی شرایط را درک کرده و مترصد رفع موانع موجود هستند. 

سرمربی تیم ملی اظهار داشت: تورنمنتی برای این رده سنی در شرایط فعلی برگزار نمی شود و در این خصوص با هلندی ها مذاکراتی را برای برپایی اردوی مشترک داشتیم و حضور بابک گودرزی به عنوان مربی ایرانی تیم جوانان نیز مزید برعلت شد تا کمپ تمرینی با شرکت تیم های فوق و البته دعوت از کاراته کاهای آلمان  برگزار شده و بتوانیم یک اردوی خوب را پشت سربگذاریم. به امید خدا اگر شرایط فراهم شود و بتوانیم در این اردو شرکت کنیم می توانیم یک دوره تمرینی بسیار مفید را سپری کنیم. 

بهنام فر در پایان گفت: تلاش مجموعه فدراسیون و کادر فنی تداوم مسیر موفقیت های کاراته است و امیدوارم بتوانیم در بوینس آیرس هم چون میدانهای قبلی سربلند بیرون بیایم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *