پنجشنبه , ۲ اسفند ۱۳۹۷

اتریش میزبان رقابتهای جودو قهرمانی جهان شد

به گزارش “ورزش تایمز”، شورای اجرایی فدراسیون جهانی جودو در فاصله دو روز به آغاز رقابتهای قهرمانی جهان، قفقار هتل شهر باکو میزبان جلسه شورای اجرایی فدراسیون جهانی بود. جلسه ای که با حضور «ماریوس ویزر» رئیس فدراسیون جهانی برگزار شد.

در ابتدای جلسه «ویزر» از تلاشهای «عبدالله اف» رئیس فدراسیون آذربایجان برای سازماندهی برگزاری مسابقات تشکر و قدردانی کرد و ابراز امیدواری کرد رقابتهای سطح بالایی را در این دوره شاهد باشیم.وی همچنین از «ناصر تمیمی» خزانه دار فدراسیون جهانی و رئیس فدراسیون امارات برای میزبانی رقابتهای گرنداسلم ابوظبی تشکر کرد. 

در ادامه «عبدالله اف» ضمن خوش آمد گویی به اعضای شورای اجرایی فدراسیون جهانی گزارشی از مرراحل آماده سازی باکو برای برگزاری این رقابتها ارائه داد و افزود: بسیار خرسندم که به مناسبت این مسابقات قهرمانی جهان به شما خوشامد می گویم. من می توانم به شما اطمینان دهم که ما هر گونه تلاش برای سازماندهی یکی از بهترین دوره از رقابتهای جهانی را انجام داده ایم و امیدوارم مهمان نوازی آذری را به بهترین شکل در این دوره تجربه کنید.

پس از سخنان رئیس فدراسیون آذربایجان، اعلام شد که مسابقات قهرمانی جهان در سال ۲۰۲۱ به میزبانی اتریش در وین برگزار خواهد شد. میزبانی رقابتهای جهانی ۲۰۱۸  پیش از این به ژاپن در توکیو واگذار شده بود. ضمن اینکه سال ۲۰۲۰ به دلیل المپیک، مسابقات جهانی برگزار نمی شود. 

رقابتهای جودو قهرمانی جهان از پنجشنبه هفته جاری به میزبانی آذربایجان در باکو آغاز می شود. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *