جمعه , ۱۷ مرداد ۱۳۹۹

اباذری و عباسعلی برنز گرفتند/ ناکامی پورشیب و آسیابری

به گزارش “ورزش تایمز”، هفتمین و آخرین مرحله از رقابتهای لیگ جهانی کاراته در سال ۲۰۱۹ بعد از سه روز رقابت بهترین های دنیا عصر امروز به پایان می رسد. در روز پایانی دیدارهای رده بندی و نهایی برگزار می شود که تیم کشورمان تاکنون موفق به کسب دو نشان برنز شده و شانس کسب دو طلای دیگر دارد. 

از میان ۱۴ کاراته کای ایرانی حاضر در این رقابتها علی اصغرآسیابری، ذبیح الله پورشیب، صالح اباذری، مهدی عاشوری و حمیده عباسعلی به دیدار رده بندی راه یافتند. وی در مبارزه برای کسب مدال برنز وزن ۶۸+ کیلوگرم «آیکا سایکو» از ژاپن را یک بر صفر شکست داد و برنز گرفت. وی پس از یک دور استراحت، حریفانی از هلند و آلمان را شکست داد و به نماینده یونان باخت و به گروه شانس مجدد رفت.

در وزن ۸۴+ کیلوگرم صالح اباذری در دیدار رده بندی، مهدی عاشوری دیگر کاراته کای ایرانی حاضر در این مسابقات را شکست داد و برنز گرفت. وی دور نخست استراحت داشت و در ادامه کاراته کاهایی از لتونی، از آمریکا و گرجستان را شکست داد در مرحله نیمه نهایی برابر حریف فرانسوی اش شکست خورد. اباذری در مبارزه برای کسب مدال برنز ۲ بر صفر  مهدی عاشوری دیگر نماینده ایران را شکست داد و برنز گرفت. 

ذبیج الله پورشیب در زون ۸۴- کیلوگرم  و علی اصغرآسیابری در وزن ۶۷- هم در مبارزه رده بندی برابر رقبای خود باخته و از رسیدن به مدال بازماندند. 

در ادامه مسابقات امروز سجاد گنج زاده و امیرمهدیزاده برای کسب مدال طلا به مصاف رقبای خود می روند. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *