پنجشنبه , ۲ اسفند ۱۳۹۷

یک تیم شانس قهرمانی ندارد/ امیدوارم مرحله بعدبا پرسپولیس باز کنیم

به گزارش “ورزش تایمز”، تیم فوتبال استقلال در هفته چهارم رقابت های لیگ برتر پنجشنبه شب در ورزشگاه جم به مصاف تیم پارس جنوبی خواهد رفت. به همین خاطر وینفرد شفر که تیمش ظهر چهارشنبه به عسلویه رسیده بود، با طی مسافتی یک ساعته به شهر جم رفت و در نشست خبری شرکت کرد.

شفر در ابتدای صحبت هایش گفت: این اولین بار است که به شهر جم می‌آیم و از این موضوع بسیار خرسند هستم. خوشحال‌تر هستم که به جز تهران می‌توانم تمام شهرهای ایران را ببینم. البته زمان زیادی نداریم چون به محض رسیدن به هتل یک ساعت تا اینجا راه داشتیم و دوباره باید به هتل برگردیم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال با اشاره به دیدار روز پنجشنبه تیمش برابر پارس گفت: این بازی مهم است چون پارس تیم خوب و محکمی است. ضمن اینکه هوای اینجا متفاوت است و ارتفاع زیادی از سطح دریا دارد. به همین خاطر می دانیم که بازی سختی داریم و باید بیشتر از ۹۰ دقیقه بجنگیم. 

شفر با اشاره به اینکه حریف سرسختی پیش رو دارند خاطرنشان کرد: بازیهای گذشته پارس را دیده ام. آنها هم تیم خوبی هستند و هم هواداران پرانرژی دارند. این همان چیزی است که من و بازیکنانم دوست داریم. برای همین می خواهیم فوتبال خوبی ارائه کنیم. 

سرمربی آبی های تهران در مورد ترکیب تیمش برای دیدار با پارس جنوبی گفت: ما می خواهیم این بازی را با پیروزی به پایان برسانیم. می دانیم که کار سختی پیش رو داریم اما هنوز به جمع بندی نرسیده ایم که کدام بازیکنان را به زمین بفرستیم. 

وی از جذب بازیکنان جدید ابراز خوشحالی کرد و گفت: تیم ما مرحله به مرحله بهتر می شود. برخی تیم ها هم بازیکنان خوبی جذب کرده اند. تراکتورسازی پول زیادی برای خرید بازیکن کنار گذاشت. به همین خاطر نمی توان گفت که یک تیم شانس قهرمانی دارد. 

شفر ادامه داد: بازیکنان جدید ما تمرینات کمی را با تیم انجام داده اند و به تمرینات بیشتری نیاز دارند تا بتوانند با تیم هماهنگ شوند. ما در سه جام لیگ برتر، جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا به میدان خواهیم رفت و نیاز است که همه بازیکنان در آمادگی کامل باشند. 

وی در مورد حضور چند بازیکن پرسپولیس در تیم پارس جنوبی و انگیزه هایی که آنها برای این بازی دارند، گفت: معمولاً بازیکنان باید در همه بازی‌ها انگیزه داشته باشند نه فقط مقابل استقلال، آنها در سال دو بار با استقلال بازی می‌کنند و نمی‌توانند فقط در این دو مسابقه انگیزه داشته باشند. دربی استقلال و پرسپولیس در سال فقط دو بار برگزار می‌شود و امیدوارم در مرحله بعد لیگ قهرمانان آسیا این دو تیم به مصاف هم بروند. ما با پرسپولیس بازی نداریم و با پارس جنوبی بازی می‌کنیم. بعید می‌دانم انگیزه بیشتر بازیکنان حریف خیلی مهم باشد.

سرمربی تیم فوتبال استقلال در پایان ابراز امیدواری کرد با وجود محدودیتی که برای حضور تماشاگران وجود دارد اما بازهم هواداران آبی به ورزشگاه بیایند و تیم را تشویق کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *