پنجشنبه , ۲ خرداد ۱۳۹۸

یک امتیاز مهم از تیم قدرتمند استقلال گرفتیم/ مربی هستم نه پیشگو!

به گزارش “ورزش تایمز”، خوان کارلوس فرناندز با حضور در نشست خبری پس از تساوی یک – یک العین امارات مقابل استقلال تهران در هفته دوم لیگ قهرمانان آسیا در جمع خبرنگاران حاضر در سالن کنفرانس ورزشگاه آزادی گفت: فکر می‌کنم یک بازی مهم با تیمی قوی پشت سرگذاشتیم. استقلال هوارادان خیلی خوبی داشت که توانستند اتمسفر خوبی را رقم بزنند.

وی ادامه داد: کسب یک امتیاز برای ما اهمیت داشت. استقلال در نیمه اول اجازه نداد ما به گل برسیم اما در نیمه دوم روحیه مان را نباختیم و توانستیم به بازی برگردیم.

فرناندز درباره کسب تساوی مقابل استقلال تهران تاکید کرد: این یک امتیاز برای ما اهمیت ویژه ای داست. خوب شد گل دوم را نخوردیم و خودمان را حفظ کردیم تا به گل برسیم.

وی در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر اینکه قبول دارید در نیمه دوم کاملاً دفاعی شدید تا فقط یک امتیاز بگیرد افزود: دلمان می‌خواست در نیمه دوم حریف را تحت فشار قرار دهیم اما استقلال نگذاشت! آنها کنترل بازی را با یک ضربه کرنر به دست آوردند. من بازیکنانم را بابت جنگندگی و حفظ روحیه شأن تحسین می‌کنم.

فرناندز در خصوص اینکه کدام تیم‌ها را در گروه شایسته صعود به مرحله بعدی می‌داند تصریح کرد: من مربی هستم نه پیشگو! نمی‌توانم پیش بینی کنم. مهم این است که وقتی تلاش می‌کنی شانس هم به همراهش می‌آید. امروز نشان دادیم تلاش کردیم و حقمان بود که باخت را با تساوی عوض کنیم. چون روحیه خوبی داشتیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *