چهارشنبه , ۲۴ بهمن ۱۳۹۷

کی‌روش: رویای ملت ایران را روی دوشم احسام می‌کنم/ برخی خواب بودند

به گزارش خبرنگار اعزامی مهر از روسیه، کارلوس کی روش در حاشیه تمرین امروز تیم ملی فوتبال ایران گفت: بازیکنان اسپانیا به طور دائم با داور صحبت می کردند. رفتار داور دوگانه بود. با آنها با محبت بود اما با بازیکنان ما بسیار رفتار خشن و غیر قابل قبول از خود نشان داد. 

وی ادامه داد: رفتار این داور به داور چهارم هم رسیده بود به گونه ای که من مجبور شوم و بروم به او بگویم اگر می خواهد من را بزند.

کی روش ادامه داد: آرزوی این ملت را خیلی وقت است که من روی شانه هایم دارم احساس می کنم. برخی افراد دیر از خواب بلند شدند اگر قرار بود از تیم ملی ایران حمایت شود باید این حمایت ها سر وقت می رسید. 

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران ادامه داد: امیدوارم این بار بتوانیم از این اتفاقات درس بگیریم. همان دسته از افرادی که همیشه براحترامی کردند به تیم ملی یک بار همیشه درس بگیرند. چرا که در هشت سال گذشته چیزی در فوتبال ایران تغییر نکرده است. 

وی خاطرنشان کرد: از صمیم قلبم خیلی تشکر می کنم از همه حمایت هایی که صورت گرفته است ولی الان این جملات دیگر روزهای تمرینی که از دست دادیم را دیگر نمی تواند برگرداند. همین طور بازی های تدارکاتی که از دست دادیم را نمی توانیم برگردانیم.

وی در مورد اینکه قراردادش تمدید شده است گفت: همانطور که گفتم الان زمانی نیست که بخواهیم در مورد آینده صحبت کنیم. باید در مورد حال صحبت کنیم. ما صحبت های رسمی با همدیگر داشته ایم اما الان می خواهم در مورد بازی با پرتغال تمرکز کنم. بین من و فدراسیون فوتبال مشکلی وجود ندارد. چیزی که مهم است بازی با پرتغال است. بعد از این می توانیم در مورد آینده صحبت کنیم. 

ادامه دارد…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *