شنبه , ۲۷ بهمن ۱۳۹۷

کی‌روش بازی‌های پرسپولیس را ببیند/ مشکل علی دایی حل شد

به گزارش “ورزش تایمز”، حمیدرضا گرشاسبی بعد از پیروزی پرسپولیس مقابل سپیدرود رشت گفت: بازیکنان ما با احتیاط بازی کردند. اگر کسی آسیب می دید در دو بازی حساس آینده بازیکن کم می آوردیم.

وی افزود: موقعیت های زیادی از دست رفت و همین هم روی اعصاب و روان بازیکنان و هواداران اثر گذاشت. خوشحالیم پرسپولیس پیروز شد و این از نظر روحی و روانی هم لازم بود تا در دربی و بازی با السد بهتر و باانگیزه تر بازی کنند.

سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره پرونده علی دایی تصریح کرد: علی دایی مقصر نیست؛ مدیرانی که از قبل این قراردادها را بستند برای باشگاه تعهد ایجاد کردند و ما هم به این تعهد عمل کردیم.

گرشاسبی افزود: با دایی توافق کردیم و پرداختهایی هم انجام شد. ما عهده دار پرداخت مالیات شدیم و این مشکل حل شد. تا این لحظه خطری ما را تهدید نمی کند.

وی درباره احتمال تغییر زمان بازی با استقلال گفت: روی تغییر بازی های حرفی نداریم.

گرشاسبی درباره تمدید قرارداد کی روش و شرط وی برای حمایت فدراسیون از برنامه های آماده سازی تیم ملی تاکید کرد: اگر حرفی نزنم بهتر است. آرزو می کنم تیم ملی موفق باشد. انتظار داریم بازی ها را بیایند و از نزدیک ببینند.

سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره تصمیم سازمان لیگ برای برگزاری دربی با حضور ۵۰ درصدی هواداران پرسپولیس گفت: این بحث شورای تامین است و محتویات جلسه محرمانه است. اگر قرار به این اتفاق باشد باید از سال آینده تمام بازی ها ۹۰ به ۱۰ درصد تماشاگر باشد.

گرشاسبی در خصوص اینکه آیا پرسپولیس به خاطر صعود به مرحله نیمه نهایی پاداش های خود را از کنفدراسیون آسیا دریافت کرده است؟ تصریح کرد: متاسفانه کمر ما زیر بدهی ها خم شده است. یک مبلغی را از AFC دریافت کردیم که آنرا مستقیم به یک طلبکار دادیم. این روزها نمی دانیم بدهی ما چقدر است و به چه کسانی بدهی داریم.

وی درباره بازی این هفته پرسپولیس با استقلال هم گفت: دربی یک بازی معمولی است. امیدوارم بتوانیم این بازی را ببریم و با شرایط خوب به دیدار با السد برویم. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *