سه شنبه , ۲۵ دی ۱۳۹۷

کفاشیان: نتایج تیم فوتسال ایران در المپیک آرژانتین مطلوب بود!

به گزارش “ورزش تایمز” و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، علی کفاشیان درباره عملکرد ملی پوشان فوتسال در رقابتهای المپیک فوتسال ۲۰۱۸ آرژانتین گفت: از عملکرد تیم راضی هستیم. بازیکنان در گروه بسیار سختی قرار داشتند و در واقع گروه‌مان فینال زودرس بود.

وی افزود: رقابت با تیم برزیل و روسیه که بهترین های فوتسال در جهان هستند کار چندان آسانی نیست و معتقدم بازیکنان ایران با شایستگی تمام به میدان رقابت رفتند. این تیم برای ما بسیار ارزشمند است چرا که آینده فوتسال ایران را تامین می کنند. رقابت با تیم های بزرگ باعث خواهد شد تا ملی پوشان تجربه مفید به دست آورند و در بازیهای پیش رو عملکرد بهتری داشته باشند.

سرپرست کمیته فوتسال تصریح کرد: از بین حدود ۶۰۰ نفر از بهترین استعدادهای کشور، ۱۰ بازیکن انتخاب شدند . بدون شک این ملی پوشان نسبت به دیگر تیم ها که مرتبا با تیمهای دیگر مسابقه تدارکاتی و یا رسمی داشتند، تجربه کمتری داشته و طبیعی است که حضور در این تورنمنت بزرگ برایشان سخت بود.

کفاشیان ادامه داد: البته نتایجی که کسب شد به نظرم بد نبود. نباید نتیجه گرا باشیم چرا که این تیم نیاز به فرصت دارد تا خود را بیش از پیش ثابت کند. فدراسیون فوتبال در کنار کمیته فوتسال سعی کرد تمام شرایط و امکانات را برای این تیم فراهم کند. کمبود بازیهای تدارکاتی و تجربه کم باعث شد تا عملکرد درخشان نداشته باشیم اما کسب همین نتیجه در برابر روسیه، برزیل، کاستاریکا و جزایر سلیمان نیز در جای خود مطلوب بوده است.

سرپرست کمیته فوتسال در پایان تاکید کرد: هرچقدر از الان با تیم هایی همچون روسیه، برزیل، کاستاریکاو دیگر تیم ها بازی تدارکاتی و یا رسمی داشته باشیم، فارغ از کسب نتیجه، به تجربه و اعتماد به نفس بازیکنان کمک بهینه خواهد کرد و در آینده همین جوانان، ستاره های ایران در فوتسال خواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *