سه شنبه , ۱ مرداد ۱۳۹۸

کفاشیان استعفا کرده ولی عملا رئیس کمیته فوتسال است!

سعید نجاریان در گفتگو با “ورزش تایمز”، درباره اینکه نسبت به استعفای علی کفاشیان از ریاست کمیته فوتسال و انتخاب داوود پرهیزکار انتقاد داشت، گفت: کفاشیان به عنوان رئیس سازمان لیگ فوتسال همچنان حضور دارد. البته امورات فوتسال را خود آقای کفاشیان می گرداند؛ چه در کمیته فوتسال و چه در سازمان لیگ. قبلا ریاست سازمان لیگ با ریاست کمیته فوتسال یکی بود ولی الان عوض شده است.

وی تاکید کرد: سازمان لیگ یک موسسه فرهنگی و ورزشی غیر دولتی و غیر تجاری است و رئیس آن می تواند متفاوت با رئیس کمیته فوتسال باشد. در هر صورت آقای کفاشیان عملا رئیس کمیته فوتسال هم هست.

عضو هیات رئیسه سازمان لیگ در خصوص اینکه کفاشیان در جلسه هفته گذشته این هیات درباره استعفایش چه نکاتی را گفته بود، گفت: کفاشیان یکسری استدلال ها برای تصمیمش داشت. شرایط فدراسیون فوتبال فعلا ناپایدار است و کسی نمی داند چه اتفاقی رخ می دهد. اعضای هیات رئیسه فدراسیون فوتبال هم بازنشسته هستند. حدسم این است که چون جام ملت های آسیا در پیش است، دست نگه داشته اند. بعد از جام ملت ها سونامی بزرگی از تغییرات در فدراسیون رخ خواهد داد.

نجاریان ادامه داد: شخصا با کنار گذاشتن بازنشستگان در ورزش مخالفم. در ورزش بازنشسته نداریم چون بعد از ۳۰ سال کار، آدم به مرز پختگی و تجربه می رسد. در ورزش باید آدم باتجربه حضور داشته باشد.

وی در خصوص اینکه گفته بود در اعتراض به انتخاب پرهیزکار به عنوان سرپرست کمیته فوتسال از سمتش در سازمان لیگ استعفا می کند، گفت: من این حرف را نزده بودم. آقای منصوری گفته بود استعفا می کند!

مدیرعامل باشگاه شهروند ساری در ادامه صحبت هایش با “ورزش تایمز” درباره نتایج ضعیف تیم شهروند در نیم فصل دوم لیگ برتر فوتسال گفت: ما در هفته های اخیر بسیار بد نتیجه گفته ایم و روند خوب نیم فصل اول را از دست داده ایم. متاسفانه نتوانستیم تیم را در موقعیت نیم فصل اول و بالای جدول نگه داریم. کیفیت فنی ما پایین آمده است.

نجاریان در پایان در پاسخ به این سئوال که آیا اسماعیل پور سرمربی تیم شهروند تغییر می کند؟ تاکید کرد: در سه چهار هفته پایانی که نمی شود کادر فنی را تغییر داد. از عملکرد فنی تیم رضایت ندارم ولی نمی شود در این شرایط سرمربی را تغییر داد. به هر حال ما پلی آف را از دست نمی دهیم و قطعا در این مرحله حاضر خواهیم بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *