سه شنبه , ۱ مرداد ۱۳۹۸

کار سخت استقلال برای رسیدن به شرایط خوب فصل گذشته

به گزارش “ورزش تایمز”، تیم فوتبال استقلال تهران فصل گذشته به شرایط خوب و قابل قبولی رسیده بود تا جایی که آنها امید داشتند در صورت حفظ استخوانبندی اصلی تیم شان حتی به فینال لیگ قهرمانان آسیا هم برسند. اما جدایی ۶ بازیکن با کیفیت مثل امید نورافکن، سید مجید حسینی، امید ابراهیمی، سرور جباروف، علی قربانی و مامه تیام باعث شد تا این تیم بخش عمده ای از توانش را از دست داده و افت قابل توجهی کند.

استقلالی‌ها علیرغم تلاش زیادی که در نقل و انتقالات داشتند و باتوجه به مهره های نسبتا زیادی که جذب کردند، نتوانستند جای خالی مهره‌های کلیدی شان را پر کنند.

در حالی که حدود ۲۰ روز از تعطیلات نیم فصل گذشته، آبی ها عملا نتوانسته‌اند قدمی در بازار نقل و انتقالات زمستانی بردارند تا کار دشوار آنها دشوارتر شود.

استقلالی‌ها در صورتی که بتوانند در مدت زمان باقی مانده تا آغاز نیم فصل دوم ۶ بازیکن با کیفیتی نزدیک به امید نورافکن، سید مجید حسینی، امید ابراهیمی، علی قربانی، سرور جباروف و مامه تیام جذب کنند، تازه کیفیت تیم شان را به سطح فصل گذشته رسانده‌اند که باز هم در این صورت به دلیل کمبود زمان برای رسیدن به هماهنگی لازم، در هفته‌ها و ماه‌های اول کارشان مشکلاتی خواهند داشت.

این نشان می‌دهد کار مدیران استقلال در ایام باقی مانده نقل و انتقالات بسیار دشوار است و آنها باید تلاش زیادی کرده و انرژی فراوانی صرف کنند تا بتوانند تیم شان را به سطح فصل گذشته برسانند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *